Collegium Civitas

 

 

 

Collegium Civitas є сучасним недержавним університетом, розташованим в самому центрі Варшави, найбільш динамічної столиці Центральної та Східної Європи. Завдяки досвіду і прихильності  засновників та викладачів  заслужили репутацію кращого місця для вивчення міжнародних, соціальних і політичних наук англійською мовою.

 

Офіційна сторінка університету:

civitas.edu.pl

 

 

 

Tabs

Про ВНЗ

 

Якщо у вас є інтерес до соціології і політології та міжнародних відносин CC місце саме для вас!

Collegium Civitas є сучасним недержавним університетом, розташованим в самому центрі Варшави, найбільш динамічної столиці Центральної та Східної Європи. Завдяки досвіду і прихильності наших засновників та викладачів ми заслужили репутацію кращого місця для вивчення міжнародних, соціальних і політичних наук англійською мовою.

 

Національне та міжнародне визнання високоякісної освіти!

СС отримав акредитацію від Національної Комісії з Акредитації та Університету Акредитаційної Комісії на Конференції ректорів польських університетів. Collegium Civitas пишається кількома сертифікатами з якості освіти, таких як Університет Кінгстон, Лондон (Kingston University, London) Сертифікат Університету Трастворзі (the Trustworthy University Certificate ) та Сертифікат Університету Лідерів(Certificate of University of Leaders) 2011 року. СС є офіційним членом багатьох міжнародних об'єднань та організацій, наприклад, Міжнародної Соціологічної Асоціації, Міжнародного Товариства Політичної Психології, Міжнародної Асоціації Політичних Наук. Унікальна можливість для студентів! Студентам відкрита дорога для успішної кар'єри в багатьох європейських і міжнародних організаціях.

 

Коллегіум Сівітас заохочує студентів до отримання освіти та кар'єри доступній в об'єднаній Європі, і робить все можливе, щоб забезпечити їм хорошу освіту, яка відповідає високим вимогам європейського ринку праці. Студенти СС є єдиними в Польщі, які мають вигоду від Єдиного європейського ступеня. Collegium Civitas співпрацює з Університетом Кінгстом ( Kingston University), Лондон, Університет Сієни, Італія, Європейський університет Віадріна, Німеччина, по програмі з прав людини та геноциду ступеня магістра. Ще одна унікальна пропозиція це подвійна програма ступені магістра в напрямку Центральні і Східноєвропейські дослідження, які було створено разом з Університетом Вест Вірджинія (West Virginia University), США та університетом Тарту, Естонія.

 

Центр кар'єри в Collegium Civitas: - допомагає студентам підготуватися до співбесіди з працедавцем; -організовує стажування та практику в кращих працедавців; - консультує щодо написання професійного резюме; - аналізує спеціальності, що користується попитом в Польщі; - аналізує вимоги працедавців; - пропонує безкоштовну розмову із психологом; - організовує зустрічі з працедавцями; - аналізує посади і компанії, де працюють випускники Collegium Civitas; - співпрацює із програмою, яка допомагає студентам у створенні власного бізнесу. Collegium Civitas орієнтований на навчання досконалості! Collegium Civitas прагне досягти досконалості навчання.

 

Сучасний підхід до вищої освіти базується на:

- всесвітньо відомих викладачах (як практиках так і теоретиках)

- невеликих розмірах класу, наявність більше 80 виборних та обов'язкових курсів та предметів,

- подвійних і спільних програм навчання,

- відвідування іноземних студентів,

- онлайн-реєстрації на курси,

- Інтернет-доступ до матеріалів на лекції,

- позашкільні лекції відвідавання ораторів,

- унікальні і корисні можливості для стажування.

 

Престижні і міжнародно визнані викладачі.

Навряд чи хоча б один університет в Європі може похвалитися тим що аж чотири його викладачі є членами Європейського Парламенту, як у Collegium Civitas. Серед викладачів є і колишні посли і тимчасово повірені у справах в такі країни як США, Росію, Японію, Індію, Пакистан, Канаду, Єгипет, Грецію, Кіпр, Угорщину, Швейцарію, Анголу, Ірландію, Молдову, Вірменію, Бельгію, та Ізраїль, президент Польського національної ради з телебачення, директор національної академії державного управління, директор Департаменту невійськової безпеки Бюро національної безпеки, і два члени ради Інституту національної пам'яті. Collegium Civitas дає вам можливість вчитися у кращих!