University of Wales Trinity Saint David

 

The University of Wales Trinity Saint David (UWTSD) було засновано 18 листопада 2010 року внаслідок злиття University of Wales Lampeter та Trinity University College Carmarthen. 1 серпня 2013 року частиною UWTSD став ще один університет - Swansea Metropolitan University. Університет має декілька кампусів, які розташовані на півдні Уельсу. Іноземні студенти навчаються в Школі Бізнесу, яка розташована в Лондоні.

 

  • Офіційна сторінка навчального закладу:
  • trinitysaintdavid.ac.uk

 

Tabs

Про ВНЗ

Чому варто навчатися у Великобританії?

 

Блискуча освіта

Великобританія – це одна з найпопулярніших країн для здобуття освіти, яка славиться своїми давніми традиціями та довгою історією престижної освіти. Так, у 2009 році Cambridge University, який є одним з найдавніших університетів світу, відзначив свій 800-літній ювілей. Тому не дивно, що і сьогодні британська освіта є своєрідним еталоном, а випускники британських вузів мають більші шанси отримати престижну роботу, ніж випускники японських, американських та шведських вищих навчальних закладів.

 

Світове визнання

Ступіні і кваліфікації британських навчальних закладів визнаються в усьому світі завдяки високій якості освіти та відповідність світовим стандартам. Тому британський диплом у Вашому резюме – це чудовий початок для блискучої кар’єри.

 

Гнучкість

Освітня система Великобританія відзначається гнучкістю, що надає можливість студентам з інших країн світу приїжджати на навчання у різному віці і на різних рівнях. Попередній досвід навчання в британській системі не обов'язковий.

 

Можливості працевлаштування

Освіта у Великобританії – це найкращий старт для отримання гідного місця праці з високою зарплатою та великими перспективами кар'єрного росту. Можливість працевлашування як у Великобританії, так і в інших країнах в усьому світі.

 

Розвиток особистості

Вища освіта Великобританії побудована на основі принципу саморозвитку особистості. Саме тому студенти багато часу працюють над собою, займаються мистецтвом, спортом, практиками по спеціальності. Такий підхід дозволяє стати сильною особистістю, яка вирішує будь-які життєві завдання.

 

Вікно в Європу

Завдяки тунелю під Ла-Маншем і дешевим авіаперевізникам студенти можуть з легкістю і недорого їздити на материкову Європу і відвідувати інші європейські країни. До більшості європейських регіонів можна дістатися за декілька годин поїздом або прямим авіарейсом.

 

The University of Wales Trinity Saint David (UWTSD) – це один з найкращих освітніх та дослідницьких центрів Великобританії, що має перевірені традиції та стандарти навчання. За останні роки рейтинг та популярність університету значно зросли, про що свідчать дані британських періодичних видань. Крім того, це один з небагатьох університетів Великобританії, який пропонує доступні ціни на навчання.

 

Особливості навчання у UWTSD:

  1. Надзвичайно високий рівень освіти. Навчання спрямоване на розвиток мислення та здібностей кожного студента та має на меті підготувати справжніх професіоналів, які після закінчення університету з легкістю зможуть знайти роботу.
  2. Поєднання традиційного навчання із дослідницькою роботою та реальними практичними завданнями.
  3. Прагнення розкрити потенціал кожного студента і допомога студентам на кожній стадії навчання.
  4. Використання нових методів у навчанні, за допомогою яких студент навчається застосовувати свої знання на практиці, розвиває підприємницькі здібності та вміння швидко вирішувати будь-які питання.
  5. Досвідчені та високопрофесійні викладачі, які намагаються допомогти кожному студенту реалізувати кар’єрні плани та відчути максимальну залученість до життя університету.