PJWSTK

 

Польсько-японська Вища Школа Комп'ютерних Технологій в Варшаві (Polsko - Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych (PJWSTK)) - один з найкращих приватних навчальних закладів Польщі, створений в 1994 році Фондом Розвитку Комп'ютерних Технологій на підставі угоди між урядами Польщі та Японії.

 

Офіційна сторінка університету: 

pjwstk.edu.pl

 

 

Tabs

About HEI

 

 Створена в 1994 році в Варшаві, Польсько-японська Вища Школа Комп'ютерних Технологій з 1997 року стала офіційним екзаменаційним центром London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board (LCCIEB), а в 2003 році відкрила відділення в Битомі, а в 2007 році - в Гданську. Сьогодні це один з найкращих внз, який в 2012 році посів 4 місце в рейтингу серед приватних навчальних закладів Польщі. Польсько-японська Вища Школа Комп'ютерних Технологій (далі ПЯВШКТ) в навчанні робить акцент на розвиток в першу чергу практичних вмінь студентів.

 

Навчальна програма постійно пристосовується до потреб ринку праці, стандартів освіти в ЄС і розвитку комп'ютерних технологій в світі. Велика увага приділяється підбору викладацького складу: в ПЯВШКТ працюють найкращі спеціалісти і викладачі з усього світу. Завдяки цьому студенти і випускники ПЯВШКТ мають блискучі теоретичні знання і чудові практичні навики і з легкістю знаходять роботу одразу після закінчення навчання. ПЯВШКТ провадить активну міжнародну діяльність, співпрацюючи з вищими навчальними закладами в Європі (в рамках програми ERASMUS) і в цілому світі (США, Японія, Австралія). В рамках цієї співпраці студенти ПЯВШКТ частину курсу можуть прослухати в одному з закордонних внз-партнерів. Інфраструктура Польсько-японська Вища Школа Комп'ютерних Технологій володіє власним комплексом будинків в центрі Варшави, де відбуваються всі заняття.

 

Для практичних занять студентів створена лабораторія з найсучаснішим комп'ютерним обладнанням та програмним забезпеченням, а також унікальним мультимедійним обладнанням, стаціонарними та мобільними роботами, графічними станціями, Skaner 3D, BlueBox, сенсорним інтерфейсом HAPTIC. По всій території ПЯВШКТ працює WiFi s Bluetooth. В ПЯВШКТ працює лабораторія комп'ютерної графіки, оснащена комп'ютерами IMAC і Laboratorium Barwy.

 

Навчальний заклад має власне видавництво і велику бібліотеку з читальним залом. Польсько-японська Вища Школа Комп'ютерних Технологій багато уваги приділяє створенню сприятливих умов для розвитку і професійної самореалізації студентів. Підтримку науковій діяльністі та інтереси студентів також отримують завдяки численним науковим кружкам, спортивним секціям. В ПЯВШКТ діє Студентське Самоврядування, Клуб Випускників та Бюро Кар'єр.

 

ПЯВШКТ пропонує різні стипендіальні програми, найкращі студенти мають можливість за програмою обміну поїхати на навчання за кордон,а також пройти практику в всесвітньо відомих корпораціях, фірмах та інституціях.