Гуманітарно-економічна академія
Факультети та спеціальності

Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі має статус університету з 1993 року. Два десятиліття активної освітньої діяльності дозволили Академії стати одним з найбільших приватних академічних осередків у Польщі. Пропонує навчання I ступеня (бакалаврат), II ступеня (магістратура) та післядипломної освіти у сфері гуманітарних наук, управління і транспорту, а також на факультеті мистецтв на різноманітних напрямах. Освітня система Академії відповідає Європейським й Національним нормам Кваліфікаційної комісії, а сам процес навчання адаптований до європейських стандартів, завдяки чому дозволяє підготовлювати студентів до зайняття топ - посад в будь-якій сфері майбутньої професійної діяльності.

Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі має статус університету з 1993 року. В той час функціонувала як Школа гуманітарних наук та економіки в Лодзі, а в 2009 році навчальний заклад отримав статус академії.

Новий закон про вищу освіту дозволив Академії по-новому організувати навчальний процес і ґрунтовно перебудувати систему навчання згідно з Європейськими освітніми стандартами. Сьогодні навчання служить передусім надбанню нових міжособистісного спілкування та суспільних відносин, а знання є результатом дослідження. Університет запровадив Європейські освітні стандарти і, таким чином, реалізує нову парадигму освіти, яка характеризується наступними особливостями :

 - Нові методи

Академія на кожному році навчання використовує в освітньому процесі метод проектів та семінарів. За допомогою цих методів студенти  мають змогу розвивати свою компетенцію, навчитися вирішувати проблеми, розвивати навички та ставлення форму. В моделі освіти, що існував раніше, домінувало "зазубрювання" знань, натомість у новій моделі студенти шляхом самостійного вирішення проблем розвивають свою особистість. Кращі проекти ми нагороджуємо у чотирьох категоріях: проект в галузі підприємництва, проект просуспільний, проект, спрямований на особистий розвиток, мистецький проект. В 2012/2013 навчальному році найвище було оцінено філософський семінар для учнів початкової школи на тему дружби, інтерактивний веб-сайт Motywator, благодійну акцію щодо притулку для тварин, а також проект поширенню мистецтва street art у Польщі.

В процесі навчання також відбуваються семінари з розвитку навичок комунікації, співпраці, вирішення конфліктів або переговорів.

 - Новий контент

За рекомендаціями Європейського Союзу, ми проводимо навчання відповідно до нової парадигми освіти: студент при вирішенні проблем і реалізації проектів, розвиває свою особистість і нові навички. У традиційній моделі отримується  знання,як стандартно вирішувати проблеми. У новій парадигмі тренується самостійне мислення і діяльності, планування розвитку, більше того, в процесі роботи з проблемами перевіряється і прийнятий спосіб їх розв’зання. Студенти вивчають предмети, спеціально присвячені розвитку творчих та підприємницьких підходів,розробці власних проектів. В такий спосіб студенти здобувають навички зламу моделей мислення і поведінки, дізнаються, як в інноваційний та незвичайний спосіб вирішити проблеми.

 - Молоді співробітники

Нову освітню програму ми реалізуємо тільки завдяки ентузіазму та залученню молодого персоналу, що працює в AHE. Вони проводять лекції та семінари, співпрацюють з підприємцями, готують проекти, взяті з практики економічного, соціального і культурного життя. Серед проектів, організованих студентами, можете знайти численні виставки, концерти, лекції, освітні, культурні заходи, танцювальні шоу і благодійні заходи. Успіхи цих проектів мають позитивні рекомендації підприємців. Студенти в проектній роботі вирішують реальні проблеми фірм і, таким чином, створюють власне портфоліо, що підтверджує їх компетентність.

 - 21 рік досвіду

У 2013 році Академія відзначила свій двадцятирічний ювілей. Ці два десятиліття дозволили Академії гуманітарних наук та економіки стати одним з найбільших приватних академічних осередків у країні.

 - Приміщення Університету

Академія оснащена десятками лекційних кімнат, комп'ютерними класи та мультимедіа, радіо і теле- студіями, науково-дослідними лабораторіями та виставковими галереями з відомим уже в Польщі "Патіо", а також найбільшою серед приватних університетів у Лодзі бібліотекою. У дружній обстановці, добре пристосовані до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями, різними способами виявляються  творчість, розваги та навчання, а також досвід. Гуманітарно-Економічна Академія розміщується в будівлях дев'ятнадцятого столітті після промислових будівель. В добре збережених, відреставрованих стінах з унікальною атмосферою проводяться освітні, культурні та бізнесові заходи.

 

ЧОМУ AHE?

• навчайся в центрі Європи і подорожуй по цілій шенгенській зоні без обмежень

• ти отримаєш диплом європейському ВНЗ

• ми є найбільшим непублічним ВНЗ в Польщі — нам довірилося вже 76 000 студентів з цілої Європи

• ми навчаємо більше 20 років і знаємо, як Тебе підготувати до успіху на європейському ринку праці

• ми допоможемо Тобі знайти роботу — завдяки спеціальній програмі „Навчайся і Працюй”, адже ти пов'яжеш науку з професійною кар'єрою та заробітком

• ти скористаєшся програмою стажування і практики як в Польщі, так і за кордоном

• ти вчитимешся по-сучасному — методам проектування, на практиках і тренінгах (коучингах)

• ти братимеш участь в програмі Erasmus завдяки якому набудеш досвіду в західноєвропейських фірмах, ВНЗ і установах

• для підтримання високго рівня навчання AHE надає у Твоє користування сучасну та зручну інфраструктуру: новітній гуртожиток, клініку, студентський ресторан, спортивний павільйон, балетний зал, радіо-телевізійні навчання, комп'ютерні зали, велику бібліотеку, пластичну галерею.

 

Заповніть форму
і наші спеціалісти з Вами зв’яжуться