Інститут Економіки в Кутно

 

 

 

Вища Школа Економіки в Кутно (Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie) -  це приватний навчальний заклад, який пропонує високий рівень навчання за різноманітними напрямками, підтверджений численими позитивними відгуками Державної Акредитаційної Комісії Польщі. 

 

Офіційна сторінка навчального закладу:

wsgk.com.pl

 

Tabs

Про ВНЗ

 

Вища Школа Економіки в Кутно була створена в 1998 році.

 

Пропонує широкий вибір напрямків навчання, як на стаціонарній формі, так і заочно, а також організує різноманітні освітні курси і післядипломне навчання.

 

Дуже багато уваги Вища Школа Економіки в Кутно приділяє рівню навчання загалом і вивченню іноземних мов зокрема. В навчальному закладі викладають видатні професори і доктори наук, які крім багатих знань мають великий педагогічний досвід. В рамках навчання студенти мають можливість здати екзамени LCCIБ на різних рівнях знань.

 

Вища Школа Економіки в Кутно постійно створює нові напрямки навчання та удосконалює навчальну програму існуючих спеціальностей, прагнучи, щоб знання, отримані в внз, відповідали актуальним потребам ринку праці, як локального, так і загальнодержавного. Навчальний заклад є членом SEFII і бере участь в програмі Сократ, завдяки чому випускники Вищої Школи Економіки в Кутно не мають проблем із працевлаштуванням.

 

Навчальний заклад забезпечує високий рівень освіти та всесторонній розвиток студента, що є гарантією успіху в майбутньому професійному житті. Вища Школа Економіки в Кутно дбає і постійно покращує умови навчання. Навчальний заклад надає студентам гуртожитки, має комп'ютерні кабінети (в тому числі MAC і AutoCaD), дидактичну базу. Студенти мають можливість отримати наукову стипендію, соціальну, стипендію ректора, грошову допомогу - на це щороку Вища Школа Економіки в Кутно виділяє понад 1 мільйон злотих. Крім цього, всі перездачі екзаменів є безкоштовними.

 

Навчальний заклад має велику власну бібліотеку, своє видавництво та спортивні секції, у внз працює студентське самоврядування. Cеред спортивних секцій: чоловічий баскетбол, теквандо, змішані бойові мистецтва, волейбол. Вища Школа Економіки в Кутно є спонсором чововічої баскетбольної команди "AZS WSGK Polfarmex Kutno".