Чому варто вчити іноземні мови?

 

В радянські часи, коли можна було знати одну лише російську мову і бути успішною людиною, давно пройшли.
Знання хоча б однієї іноземної мови зараз — мінімальна вимога до кожного, хто претендує на більш-менш вдалу кар'єру і ось основні 6 причин вивчати іноземні мови.

 

1. Підвищення ваших шансів на ринку праці

Мало-мальськи кваліфікований спеціаліст повинен знати хоча б англійську мову як мінімум на розмовному рівні — без цих знань ви просто не зможете навіть підтримати елементарну бесіду з іноземним клієнтом, не кажучи вже про читання спеціальної літератури або веденні переговорів.
Бізнес-леді високого класу повинна знати англійську мову досконало, від цього фактично залежить кар'єра.
Посудіть самі репетитор англійської мови онлайн обійдеться вам не так дорого, а яких висот (в тому числі фінансових) ви зможете досягти, знаючи мову.

 

 

 

2. Можливість дивитися фільми і слухати пісні в оригіналі

Подумайте тільки, скільки ви втрачаєте, дивлячись дубльовані фільми, читаючи книги в перекладі і не розуміючи про що співається у ваших улюблених піснях.
Але ж усього цього можна уникнути, якщо почати вивчати хоча б англійську мову — на даний момент вона набула найбільшого поширення в світі.

 

 

3. Тренування пам'яті

Вправи для вивчення іноземної мови та запам'ятовування слів — кращий тренажер для пам'яті.
Вивчайте нові слова, вірші на іноземних мовах, запам'ятовуйте вирази — це сприяє поліпшенню пам'яті.

 

 

4. Можливість подорожувати без побоювання бути незрозумілим

Практично в будь-якій країні світу вас зрозуміють, якщо ви будете говорити по-англійськи, практично в половині країн — по-іспанськи, трохи менше — по-французьки.
Вивчення іноземних мов — це можливість подорожувати по світу, як цивілізована людина, кажучи мовою якщо не країни, в яку ви приїхали, то хоча б на мові міжнародного вживання.

 

 

5. Розширення вашого кола спілкування

У час, коли інтернет є майже в будь-якій точці світу, кордони національностей стрімко розмиваються: ми можемо спілкуватися з ким захочемо, якщо обидва знаємо одну мову.
Хоча б заради можливості вільно спілкуватися і підтримувати відносини з людьми з інших країн має сенс вивчати іноземні мови.

 

 

 

6. Нові можливості

Ніколи не знаєш, які знання можуть знадобитися вам завтра, тому знання додаткової іноземної мови або навіть декількох, ніколи не завадять, особливо в бізнесі і кар'єрі.