Педагогічний університет

up.krakow.pl

Педагогічний університет ім. Комісії національної освіти в Краковi є першим і єдиним педагогічним університетом в Польщі. Це один з найкращих вищих навчальних закладів, який має свою 68-літню традицію. Гарантією високої якості навчання в цьому університеті є Сертифікат якості навчання, виданий Державною Акредитаційною Комісією.

В рейтингу освітнього щомісячника "Perspektywy" і видання "Rzeczpospolita" Педагогічний Університет в Кракові вже вкотре посів перше місце як найкращий педагогічний навчальний заклад Польщі. Професіональний і досвідченний викладацький колектив реалізує місію університету, яка містить в собі сучасний і актуальний зміст освіти. Педагогічний Університет постійно удосконалює та розширює програму навчання, виходячи з інтересів та очікувань молодих людей та актуальних потреб на ринку праці. Крім цього, викладачі проводять наукові дослідження, виявляють нові напрямки розвитку науки, виховують, збагачують особистість студента за допомогою системи освіти, котра відповідає європейським стандартам. Університет надає можливість навчання за індивідуальною програмою, основою для формування якої є потреби та очікування студентів.

Система освіти в Педагогічному університеті відповідає стандартам Європейського Союзу. Навчальний заклад надає можливість розпочати навчання I рівня, II рівня, III рівня (аспірантура), навчання магістерське (5 років), а також післядипломне, пропонує навчання на 38 напрямках з кількома десятками спеціальностей в області гуманітарних, соціальних, педагогічних, природничих, технічних і артистичних наук. Програми навчання побудовані на європейській системі ECTS (European Credit Transfer and Accumulation System), яка надає студентам можливість прослухати частину навчального курсу за кордоном та підвищої мобільність між навчальними закладами Європи.

В Педагогічному ніверситеті в Кракові створено чудові умови для навчання: для послуг студентів величезна бібліотека, де є вся література, необхідна для опанування обраної спеціальності; комп'ютерні лабораторії, центр спорту і рекреації, хор "Educatus", журнал "Kospekt", радіо "Spektrum"; працює студентське самоврядування, студентський клуб "Bakałarz", в рамках якого функціонують різноманітні наукові клуби та клуби творчості, а також студеньский театр; буфет та багато іншого. В Педагогічному Університеті багато уваги приділяється спорту. Працює центр спорту і рекреації, де на вибір студентів пропонуються різноманітні заняття та секції: аеробіка, степ, пілатес, body shape, футбол, плавання, настільний та великий теніс, волейбол, баскетбол, піша хода, їзда на велосипеді та ін. Заняття проводять професійні тренери, які для кожного можуть підібрати індивідуальну програму.

Отже, чому варто навчатись в Педагогічному Університеті в Кракові: Престиж, який здобувався роками Педагогічний університет – це найстарший навчальний педагогічний заклад в країні. Процес освіти безперервно удосконалюється і достосовується до вимог сучасної освіти. Це допомагає навчальному закладу здобувати високий престиж. Університет відомий всюди завдяки своїй 68-літній діяльності на благо польської системи освіти і науки. Зі стін нашого університету вийшло вже біля 80 тисяч висококваліфікованих випусників. Професіоналізм в кожній діяльності Студенти університету отримують освіту на 6 факультетах. Навчальний заклад випускає справжніх вчителів, а також хороших спеціалістів інших напрямків. Випусники університету отримують наукові звання магістра, магістра мистецтв, інженера або бакалавра. Сьогоднішній вигляд Педагогічного університету – це плід творчої праці ректорів, деканів, викладачів, а також працьовитих студентів.

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ 

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Факультети:

Гуманітарний факультет.
Філологічний факультет.
Педагогічний факультет.
Географічно-біологічний факультет.
Математично-фізично-технічний факультет.
Художній факультет.
Факультет політології.

Вартість навчання за рік  2000 євро.

 

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ 

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Бакалаврат: Факультет «Педагогічний»

спеціалізація:

Педагогіка * Громадянська освіта англійською мовою
Громадська педагогіка англійською мовою

 

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ 

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Цікавить більш детальна інформація?
Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!