Навчально-розважальні дитячі табори

Літні табори в Болгарії - це чудова можливість для Ваших дітей весело та активно відпочити на узбережжі Чорного моря, оздоровитись дією лагідного сонця та неймовірно чистого повітря, а також завести багато нових знайомств з ровесниками з інших країн. Команда російськомовних аніматорів не дасть  Вашим дітям занудьгувати ні на мить. В таборах постійно організовують різноманітні спортивно-розважальні заходи та гуртки: хореографія, журналістика, фотографія, відеозйомка, акторська майстерність. 

Поспішіть забронювати місця для Ваших дітей!!!

 

 

 

 

Унікальна можливість провести весело і з користю 3 фантастичні тижні в мальовничому природному парку, біля трьох озер, трьох середньовічних замків і зовсім недалеко від таких відомих чеських міст, як Прага, Карлові Вари і Плзень! Для тих, хто хоче поєднати активний відпочинок з пізнанням країни та мови, запрошуємо до Чехії - літній табір для школярів під Прагою.

Мальта - чудова країна, яка приваблює людей своїм прекрасним кліматом, кришталево чистим морем, дивно красивими природними ландшафтами, доброзичливістю та гостинністю. Один з найбільших міжнародних центрів туризму, Мальта є також центром вивчення англійської мови, які приймають студентів з усіх куточків світу. В її мовних школах навчаються люди різного віку і національностей, сьогодні багато батьків обирають дитячі мовні табори в цій країні.