Знижки на навчання для українців

Знижки для українців на навчання

Лодзький Університет (Uniwersytet Lodzki) пропонує українським студентам знижку в розмірі 50%. Акційна вартість буде зафіксована для тих студентів, які подадуть документи в 2016 році, на всі роки навчання.

Вартість навчання - всього від 1000 євро в рік!

Сенат Лодзького Університету прийняв рішення у справі знижок для громадян України. Особи, які почнуть навчання у академічному році 2016/17 автоматично отримують 50% знижки від оплати за навчання. Знижка діє на всі роки навчання на даному циклі.

У навчальному році 2014/15 у Лодькому університеті і Школі польскої мови для іноземців ЛУ навчається майже 300 громадян України, а також 20 осіб у рамках програми Еразмус для України.

Якщо Вас зацікавило навчання в Лодзькому університеті, ознайомитися з переліком  спеціальностей Ви зможете тут - Лодзький Університет.

Вартість навчання - від 1000 євро в рік!

Для тих, хто бажає навчатися польською мовою, але ще не достатньо добре нею володіє, університет пропоує курси польської мови перед навчанням в Школі польської мови.

Школа польської мови для іноземців є найстаршим закладом цього типу у Польщі і спеціалізується на навчанні іноземців польської мови, працюючи з 1952 року. Диплом Школи вже отримали понад 22 000 студентів. Багатий досвід відданих своїй справі вчителів, перевірені методи викладання польської мови як іноземної запевняють високий рівень навчання.

Школа проводить базові курси польської мови, а також спеціалізовані курси для вивчення основних предметів, таких як історія, географія, біологія, хімія, фізика, математика і філософія. Мета навчання полягає в наданні знань, необхідних іноземцям для навчання в польських університетах.

Школа пропонує:

А. місячний курс (близько 120 годин) починається з 1 серпня, закінчується на початку вересня. Вартість – 450 євро + 30 євро реєстраційний збір;

Б. п’ятимісячний курс (500 годин): починається 1 березня або 1 жовтня. Вартість – 1650 євро + 30 євро реєстраційний збір;

B. дев’ятимісячний підготовчий курс (початок у жовтні): 800 – 900 годин вивчення загального та спеціальних основних предметів для майбутнього навчанняна на конкретних факультетах. Вартість – 3000 євро.

 

Університет Туризму і Екології в Сухій Бескидській
НОВИНКА: РАЗОМ ДЕШЕВШЕ!
Якщо ти запишешся на навчання разом зі своїм приятелем/ приятелькою (хлопцем, дівчиною), ви отримуєте знижку у розмірі 25% знижки на оплату 1 семестру.
Вступний внесок 0 злотих
Якщо ти подаси комплект документів на навчання під час індивідуального Дня відкритих дверей – не вносиш вступний внесок в розмірі 300 злотих.
Рекомендована програма
Якщо ти вже навчаєшся в Університеті Туризму і Екології або недавно подав документи і записався на навчання, можеш отримати привабливу знижку на зниження оплати за навчання!
Порекомендуй своєму знайомому наш ВУЗ! За кожну рекомендовану особу, яка стане студентом УTiE, отримаєш 10% знижки на оплату цілого року навчання.
Сімейна пропозиція
Якщо хтось з твоєї найближчої сім'ї є студентом УTiE (брат, сестра, мати, батько, син, донька) – отримаєш 15% знижки на оплату за 1 семестр.
 

Університет Фінансів та Управління в Варшаві
1. Кандидати, котрі зареєструються онлайн до 31.05.2016 рoку, будуть звільнені з оплати реєстраційного внеску та отримають знижку на оплату за навчання - еквівалентно оплати за 3 місяці навчання.
2. Кандидати, котрі зареєструються до 31.05.2016 будуть звільнені від оплати реєстраційного внеску, отримають знижку на перший рік навчаня - еквівалентну до оплати за 3 місяці навчання, а також 300 zł знижки на курс польської мови.
3. Кандидати, котрі зареєструються до 31.05.2016 будуть звільнені від оплати реєстраційного внеску, а також отримають знижку на навчаня - еквівалентну до оплати за 3 місяці навчання. У випадку прийняття рішення записатися на курс польської мови та підписання 12-місячного договору на проживання в СМП надаватиметься додаткова знижка 500 zł на будь-який курс польської мови, а також 500 zł на проживання в СМП.

 

Польсько-Японська Академія комп’ютерних технологій
PJATK надає наступний набір знижок на навчання:
Основні:
(Діють незалежно від форми і семестру навчання)
- 2% знижки на навчання надається всім, хто платить за навчання по семестрах (дві оплати в році)
- 5% знижки на навчання надається всім, хто платить відразу за рік навчання
- 25% знижки на навчання для родичів, які навчаються одночасно