Malta

Підписатися на RSS - Malta

ClubClass, школа английского языка на Мальте

 

Clubclass – это единственная школа английского языка на Мальте, где все размещено в пределах одного дома: учебные классы, апартаменты для проживания, внутренний бассейн и бассейн на открытом воздухе, сауна, фитнесс-центр, студия аэробики, игровая комната, Интернет-кафе, пиццерия, паб, ресторан и др.

 

Официальная страница ClubClass:

clubclass.com/malta

 

 

 

Російська

Skylark School of English

Skylark School – это небольшая школа, расположенная в спокойном и тихом городке Мсида рядом с Мальтийским Университетом. Особенностью школы есть то, что она основана и возглавляется мальтийской семьей, члены которой работают в этой школе и стремятся создать для студентов домашнюю атмосферу.

Російська

International House Мальта-Гозо

 

 

Школа International House на Мальте была основана в 2001 году. В 2005 году была открыта школа на острове Гозо, а с 2007 года начала работать программа для детей и подростков в Парадайз Бей. Сегодня в International House Мальта-Гозо учатся студенты из всех уголков мира. Небольшие школы International House обеспечивают индивидуальный подход к каждому студенту.

 

 

Російська

IELS (Institute of English Language Studies)

 

 

 

Школа Institute of English Language Studies (скорочено IELS) входить до складу міжнародної групи мовних центрів LAL (Language and Leisure) і є  однією з найстаріших і найбільших мовних шкіл на Мальті. Школа визнана Міністерством освіти Мальти і є членом Асоціації акредитованих шкіл Мальти. 

Українська

International House Мальта-Гозо

 

 

Школа International House на Мальті була заснована у 2001 році. У 2005 році було відкрито школу на острові Гозо, а з 2007 року почала працювати програма для дітей та підлітків у Парадайз Бей. Сьогодні в International House Мальта-Гозо навчаються студенти з усіх куточків світу. Невеликі школи International House забезпечують індивідуальний підхід до кожного студента.

 

 

Українська

Skylark School of English

Skylark School – це невелика школа, розташована у спокійному і тихому містечку Мсіда поряд із Мальтійським Університетом. Особливістю школу є те, що вона заснована і очолюється мальтійською родиною, члени якої працюють в цій школі і прагнуть створити для студентів домашню атмосферу.

Українська

ClubClass, школа англійської мови на Мальті

 

Clubclass – це єдина школа англійської мови на Мальті, де все розміщено в межах одного будинку: навчальні класи, апартаменти для проживання, внутрішній басейн та басейн на відкритому повітрі, сауна, фітнес-центр, студія аеробіки, ігрова кімната, Інтернет-кафе, піцерія, паб, ресторан та ін.

 

Офіційна сторінка ClubClass:

clubclass.com/malta

 

 

 

Українська