Англійська на Мальті

Школа Institute of English Language Studies (скорочено IELS) входить до складу міжнародної групи мовних центрів LAL (Language and Leisure) і є  однією з найстаріших і найбільших мовних шкіл на Мальті. Школа визнана Міністерством освіти Мальти і є членом Асоціації акредитованих шкіл Мальти. 

Школа International House на Мальті була заснована у 2001 році. У 2005 році було відкрито школу на острові Гозо, а з 2007 року почала працювати програма для дітей та підлітків у Парадайз Бей. Сьогодні в International House Мальта-Гозо навчаються студенти з усіх куточків світу. Невеликі школи International House забезпечують індивідуальний підхід до кожного студента.

Skylark School –це невелика школа, розташована у спокійному і тихому містечку Мсіда біля Мальтійського Університету. Особливістю школи є те, що вона заснована і очолюється мальтійською родиною, члени якої працюють в цій школі і прагнуть створити для студентів домашню атмосферу. Тому кожному студенту надається максимум уваги, кожного знають по імені та слідкують за процесом навчання.

Clubclass – це єдина школа англійської мови на Мальті, де все розміщено в межах одного будинку: навчальні класи, апартаменти для проживання, внутрішній басейн та басейн на відкритому повітрі, сауна, фітнес-центр, студія аеробіки, ігрова кімната, Інтернет-кафе, піцерія, паб, ресторан та ін.