IMI University

IMI пропонує курси від Сертифікату до Бакалавра в Міжнародному готельному, подієвому, туристичному, ресторанному менеджменті, а також програми європейського кулінарного мистецтва та підприємництва в сфері гостинності. 

Оплачуване стажування протягом пів року з щомісячною оплатою від 2150 CHF є величезною перевагою, адже сума, отримана за цей період, майже повністю покриває вартість навчання!!!

 

 

Tabs

Про ВНЗ

 

Міжнародний інститут готельного, туристичного та подієвого менеджменту в Швейцарії ІМІ був заснований в 1991 році. Це невелика школа, в якій одночасно навчається близько 300 молодих і талановитих студентів із більш ніж 45 країн світу для того, щоб заняти керуючі пости в найбільшій світовій індустрії.

Школа ІМІ знаходиться в центральній Швейцарії, кантон Лююцерн, в його живописному передмісті Кастаніебаум - "місті каштанів".

 

ІМІ являється членом багатьох престижних міжнародних асоціацій: VSP, WAHTT, SHA, CHRIE, AENT, EUHOFA, IH&RA, HCIMA, EURHODIP.

 

Програми школи визнані:

  • Департаментом освіти швейцарського кантона Nidwalden;
  •  Університетом Манчестер Матрополітан ( Manchester Metropolitan University)

 

Студенти отримують подвійні дипломи (Швейцарського інституту ІМІ та Британського університету).

 

Варіанти розміщення:

Студентам надається проживання в стандартних двомісних номерах або при школі, або ж в резиденціях, розміщених в 10-20 хвилин їзди  від основної споруди інституту.

Пропонується 3-разове харчування (шведський стіл). За додаткову  плату пропонується розміщення в одномісних номерах чи номерах покращеного комфорту.

 

Навчальний рік складається з теоретичних та практичних занять: 5-6 місяців академічних занять  і 4-6 місяців стажування на підприємствах індустрії в сфері гостинності в Швейцарії з гарантованою щомісячною заробітною платою 2150 CHF. Це дозволяє покрити витрати на проживання та харчування, а також частково повернути плату за навчання. Є можливість міжнародних стажувань.

 

Оплачуване стажування протягом півроку з щомісячною оплатою в 2150 CHF є величезною перевагою, адже сума, отримана за цей період, майже повністю покриває вартість навчання!!!

 

Для  детальнішої інформації, ознайомтеся, будь ласка, з інформаційною брошурою IMI University  та інформаційним бюлетнем IMI