Академія Леона Козмінського

 

Академія Леона Козмінського (Akademia Leona Koźmińskiego) - це приватний навчальний заклад в Варшаві, який було засновано в 1993 році. Академія Леона Козмінського пропонує навчання на бакалавріаті та магістратурі з економічних і гуманітарних спеціальностей.

 

Офіційна сторінка університету:

kozminski.edu.pl

 

 

Tabs

Про ВНЗ

 

Академія ім. Леона Козьмінського є найкращою бізнес-школою у Центральній Європі. Високий рівень навчання сприяє конкурентоспроможності випускників на європейському та світовому ринках праці. Головна мета Aкадемії полягає у наданні вищої освіти молодому поколінню відродженого середнього класу підприємців, менеджерів, юристів, фінансистів та адміністративних працівників. Від початку існування Академії всі кошти, отримані від студентів та з інших джерел, призначаються для реалізації головної мети та для розвитку навчального закладу.

 

Академія Леона Козмінського - єдина у Польщі, що входить до світових рейтингів "Financial Times". З 1999р. Академія має престижну європейську акредитацію EQUIS (European Quality Improvement System).

 

ВУЗ підтримує найкращі контакти з польським та міжнародним бізнесом, з юридичними фірмами, з органами державної влади, органами самоврядування та органами державної адміністрації. Тому спеціалісти даного ВНЗ користуються великим авторитетом серед роботодавців.
Академія пропонує прекрасні умови навчання у сучасних приміщеннях, приязну атмосферу, помірну та стабільну вартість оплати за навчання, а також широкі можливості отримання стипендій.

 

Спорт в ALK: спортивна аеробіка, айкідо, бадмінтон, бридж, чан бара, гольф, кінний спорт, дзюдо, кайтсерфінг, баскетбол, гірськолижний спорт, футбол, гандбол, плавання, волейбол, сноуборд, мотоспорт, сквош, шахи, настільний теніс, великий теніс, Техас – Холдем – Покер, силове триборство, віндсерфінг, альпінізм, скелелазіння, вітрильний спорт.