Університет LBK

ВНЗ LBK пропонує набагато більше, ніж просто якісне навчання. Це місце, де зустрічаються кращі.  Вступай в LBK сьогодні і сміливо стартуй назустріч успіхам! LBK присвоєна безстрокова акредитація - це найвища оцінка вищої освіти. Безстрокову акредитацію привласнюють тільки кращим! Переймайте знання кращих! Використовуйте наш досвід і станьте лідерами у своїй справі. Судді, депутати, практикуючі юристи, керівники значущих підприємств - це викладачі університету LBK. Партнерами LBK є Dublin International School of Business, Huddersfield University, University of Salford, University of Central Lancashire, University of Derby та ін.

 

 • Офіційний сайт навчального закладу:
 • universitylbk.com

 

Tabs

Про ВНЗ

 

LBK- найуспішніший бізнес-ВНЗ в Європі. Він використовує найбільш ефективні бізнес-стратегії і з радістю поділиться з  Вами, як стати успішним фахівцем у своїй сфері.

 

Головні відмінні риси LBK

В LBK можна здобути якісну європейську бізнес-освіту і затребувану професію!  Ви опануєте усіма необхідними теоретичними та практичними професійними знаннями. Чому навчальні програми настільки ефективні? - LBK концентрується тільки на найголовнішому,  програми ретельно продумані і збалансовані, в них відсутні предмети, які пізніше не знадобляться в роботі. 

Вартість навчання в LBK досить демократична. LBK реалізує  принцип: доступна освіта - студентам усіх країн світу!

З інших привабливих рис LBK слід відзначити  вигідне місцерозташування - це країна, розташована на стику ЄС та СНД! Тут безпечно, спокійно, низький рівень злочинності і водночас - великі можливості для бізнесу, кар'єрного зростання та самореалізації. Диплом, отриманий в LBK, котирується скрізь у світі, тому для випускників відкриваються необмежені можливості реалізації їх бізнес-потенціалу. А про те, щоб знайти і примножити цей потенціал, подбають  досвідчені викладачі - професіонали своєї справи.

 

 

Індивідуальний підхід до кожного студента

Люди - це найцінніший ресурс, тому до кожного студента LBK шукає окремий підхід. До кожного студента з-за кордону приставлений свій менеджер (він же - особистий консультант по всіх питаннях), який допомагає:
- Одержати більше інформації про навчання в LBK,
- Оформити всі необхідні документи,
- Облаштуватися в Латвії (менеджер зустрічає студента в аеропорту, показує місто, підбирає житло, допомагає знайти роботу і т.д.).

 

10 причин вибрати LBK:

 1. Вища освіта в Європі
 2. Престижний Міжнародний диплом
 3. Навчання очно або дистанційно
 4. Робота в європейських компаніях
 5. Міжнародні професійні зв'язки
 6. Перехід в інші університети Європи (Великобританія, Латвія)
 7. Навчання російською або англійською
 8. Яскраві студентські заходи
 9. Спорт і активний відпочинок
 10. Подорожі

Колектив ВНЗ з нетерпінням чекає Вас!