Niagara College

 

 

 

Niagara College, заснований 1967 року – це один з провідних колледжей провінції Онтаріо, який з 24 колледжей цієї провінції по відгукам студентів стабільно займає перше місце. Найбільш відомими і популярними факультетами  Niagara College є факультет Бізнесу, PR, Комп'ютерних наук, Туризму і готельного менеджменту.

 

 

 

Tabs

Про ВНЗ

 

Навчання в Канаді є надзвичайно популярним, адже за рівнем освіти Канада не поступається ні Сполученим Штатам, ні Великій Британії, ні будь-якій іншій європейській країні. При цьому в порівнянні з Великою Британією і США рівень цін за навчання в Канаді нижчий.

 

Niagara College, заснований 1967 року, – це один з провідних колледжей провінції Онтаріо, який з 24 коледжей цієї провінції по відгукам студентів стабільно займає перше місце. Найбільш відомими і популярними факультетами  Niagara College є факультет Бізнесу, PR, Комп'ютерних наук, Туризму і готельного менеджменту. Згідно з опитами, 85% студентів задоволені освітою, здобутою в Niagara College і 92% працедавців задоволені роботою випускників колледжу. Протягом 6 місяців після закінчення навчання роботу по спеціальності знаходять практично всі випускники!

 

Навчання в Niagara College користується великою популярністю завдяки невисокій вартості навчання і відмінній якості. Кожного року більше 10000 студентів стаціонарної форми навчання, включаючи понад 1000 іноземних студентів з 70 країн навчаються в коледжі.

 

Niagara College пропонує понад 100 унікальних сучасних програм навчання тривалістю від 1 до 4 років, серед яких Бакалавр бізнесу в сферах міжнародної торгівлі і розвитку, а також готельного менеджменту та 20 програм «co-op» - семестр навчання + семестр оплачуваної роботи. В Niagara College можна отримати найрізноманітніші спеціальності серед яких бізнес, інженерні технології, комп’ютерні та інформаційні технології, виноробство, туризм тощо.

 

Одним з пріоритетів коледжу є підготовка спеціалістів для роботи в туристичній індустрії. Студенти Niagara College вивчають готельний та ресторанний менеджмент, туристичний маркетинг та інші предмети, пов’язані з туризмом та рекреацією. Niagara College пропонує можливість студентам застосовувати отримані знання на практиці – в дуже популярному туристичному центрі Великих озер. Невеликі класи, доброзичливий персонал та високопрофесійні викладачі дають студентам можливість досягнути високих академічних та кар’єрних результатів.

 

Niagara College має два кампуса Ніагара-он-зе-Лейк і Велленд, які розташовані в безпосередній близькості від всесвітньовідомого Ніагарського водоспаду.

 

На території кампусу Ніагара-он-зе-Лейк знаходиться власний винний завод з виноградниками. Велленд – це місто на півдні провінції Онтаріо з м’яким кліматом і багатим культурним життям. Кожного року тут відбуваються фестивалі і ярмарки. Великі світлі корпуси кампусу облаштовані суперсучасними комп’ютерними класами і бібліотеками, а також численими спортивними майданчиками. Окрім власного винного заводу Niagara College має свій ресторан, пивний завод, спа салон та оранжерею.

 

Завдяки інвестиціям в Niagara College було створено Інститут прикладної охорони здоров’я із сучасними лабораторіями і навчальними аудиторіями, поліклінікою загального профілю, стоматологічною клінікою і лекційною залою на 400 осіб. Крім того, для послуг студента є спортивний центр і технологічний центр, який є навчальною базою для студентів інженерних спеціальностей.  В кампусі Ніагара-он-зе-Лейк створений Центр навчання виробництва вина, відкритий для відвідувачів.

Навчаючись в Niagara College, студенти мають на вибір кілька варіантів проживання:

  1. Проживання в канадській сім’ї. Вартість проживання включає триразове харчування, проживання у власній кімнаті з усіма необхідними меблями.
  2. Проживання в резиденції при кампусі. Резиденції кампуса у Велленді нараховують 117 двокімнатних номерів. Кампус в Ніагара-он-зе-Лейк пропонує 101 двомісний номер. Всі вони мають невелику кухню і ванну кімнату. Основна перевага резиденцій в тому, що вони розташовані лише в декількох кроках від навчальних корпусів та інших будівель кампусу.
  3. Проживання за межами кампусу. Коледж допомагає з пошуком місця проживання. Поблизу кампусів є велика кількість квартир, які здаються в оренду.