О нас

ПП "Леман" - це компанія, що динамічно розвивається ще з 1997 року.  За цей час ми зарекомендували себе на ринку України та Польщі як успішна та надійна команда професіоналів. Це засвідчують численні контракти по представництву навчальних закладів Польщі, Чехії, Британії, Швейцарії, Канади, Литви, Росії, контракти з мовними курсами за кордоном (зокрема на Мальті, в Британії, Німеччині та інших країнах світу), відгуки та подяки задоволених студетів, нагороди іт.д.

Ми активно розвиваємося та підтримуємо свою репутацію участю в освітніх виставках, пошуком нових ВУЗів - партнерів не тільки в Польщі, а й у інших країнах світу.

За останній рік ми налагодили співпрацю з  навчальними закладами та мовними курсами Великобританії, Канади, Італії.

Компанія "Леман" також планує співпрацювати з ВУЗами Німеччини та інших країн.

 

Основними напрямками діяльності компанії

в сфері освітніх послуг є:

- проведення рекламної-інформаційної кампанії для іноземних навчальних закладів в Україні;

- консультації з оформлення документів при вступі громадян України на бакалавріат, магістратуру та другу вищу освіту у закордонний навчальний заклад (пакет документів для вступу, апостиль, нострифікація, візова підтримка).

 

ПП "Леман" допомагає з вибором ВУЗу та спеціальності, пошуком житла та вирішенням питань чи проблем, які виникнуть у студента в перший рік навчання. Ми розуміємо, що навчання за кордоном - це відповідальний  та непростий процес, тому намагаємося підтримати наших клієнтів ставимося до цієї справи серйозно та відповідально. 

Освіта за кордоном - це перший важливий  крок у професійне майбутнє, і ми намагаємося зробити цей крок впевненим та легким. Тому, якщо Ви бажаєте навчатися за кордоном та здобути дійсно якісну освіту - звертайтеся до нас і Ми з радістю Вам допоможемо! 

 

 

Шукайте нас на порталі  Osvita.com.ua  – навчання за кордоном