Освіта в Канаді

ILSC (International Language Schools of Canada) – це міжнародна мережа підготовчих центрів Канади, яка організовує загальні та спеціальні курси англійської і французької мови для клієнтів з різними потребами та навчальними цілями. ILSC була заснована 20 років тому і сьогодні нараховує три філіали в Канаді (Ванкувер, Торонто, Монреаль), два – в Австралії (Сідней, Брісбен), один – в США (Сан-Франциско) і один – в Індії (Нью-Делі).

Niagara College, заснований 1967 року – це один з провідних колледжей провінції Онтаріо, який з 24 коледжей цієї провінції по відгукам студентів стабільно займає перше місце. Найбільш відомими і популярними факультетами  Niagara College є факультет Бізнесу, PR, Комп'ютерних наук, Туризму і готельного менеджменту.

Braemar College – це престижна канадська школа з міжнародною репутацією.  Всі навчальні програми школи акредитовані і схвалені Міністерством освіти Онтаріо. Школа має науково-академічну орієнтацію і надає всеохоплюючу підготовку майбутніх студентів до організації теоретичних та прикладних досліджень.