Освіта в США

Чому саме в США?

Ви не лише будете вдосконалювати знання англійської мови, відпрацьовуючи мовні навички, але й отримаєте можливість відвідати американські компанії, що працюють в Вашій галузі, а також розширити ділові контакти.

Ви дізнаєтесь особливості американського менталітету, що дозволить Вам успішно вести перемовини з американськими партнерами.

Навчання в Сполучених Штатах дозволить практикувати розмовні навички в реальних ситуаціях з носіями мови, поступово позбавляючись «мовного бар’єру”.

Американські мовні школи успішно пропонують найрізноманітніші учбові програми для дорослих. Це дозволить Вам обрати програму у відповідності з Вашими потребами та інтересами.

Однією з головних переваг навчання в США є висока якість освіти , а також лідируючі позиції американських вузів у світових рейтингах. Більшість американських коледжів та університетів пропонують першокласні освітні програми з висококваліфікованим викладацьким складом. Через багатства ресурсів в Америці можливості для практичного тренування, пов'язаної з вашою областю навчання, обширні. Більшість коледжів та університетів встановили зв'язки з роботодавцями та дослідниками в різних областях науки, відкриваючи, таким чином, дорогу для студентів в придбанні безцінного досвіду. У багатьох університетах проходять великі дослідження, які часто публікуються в світових журналах. Професори таких навчальних закладів в більшості своїй є провідними фахівцями у своїй галузі.