Університет ім. Лазарського

 

 

Університет ім. Лазарського (Вища школа торгівлі і права ім. Лазарського (Uczelnia Łazarskiego)) в Варшаві є одним з найстаріших та найкращих польських недержавних університетів і одним з провідних у галузі економіки та права. 

 

 

Офіційна сторінка університету: 

lazarski.pl

 

 

Tabs

Про ВНЗ

 

 

Університет торгівлі і права ім. Лазарського в Варшаві (Uczelnia Łazarskiego w Warszawie) є одним з найстаріших польських недержавних університетів і є одним з провідних у галузі економіки та права. На двох факультетах - Права, Економіки і Управління - 163 штатні викладачі, які виховують майбутніх юристів, керівників, дипломатів, політиків, державних службовців, маркетологів, економістів, фінансистів і бізнесменів.

 

Факультет Права в Університеті Лазарського  вперше серед приватних університетів здобув право присвоювати звання доктора юридичних наук. Численні спеціалізації та зростаючий науковий потенціал постійно адаптується до освітніх потреб ринку. Університет Лазарського розпочав свою діяльність у 1993 році. Вже вдруге Вища Школа ім. Лазарського була визнана «Найбільш інноваційним і креативним вищим навчальним закладом в Польщі» в категорії серед недержавних університетів, а також отримала титул Найкращого Партнера в Бізнесі від „Home&Market”.

 

 

Міжнародна робота навчального закладу

 

Університет Лазарського показав високий рівень міжнародної роботи: 140 студентів брало участь у студентському обміні в рамках програми Erasmus у 2006/2007 навчальному році. 132 іноземні студенти з 30 країн навчаються в Університеті ім. Лазарського – це найвищий показник серед недержавних ВНЗ. 52 навчальні заклади співпрацюють з Університетом торгівлі та права  ім. Лазарського в області обміну студентів та викладачів. 5 професорів з престижних іноземних університетів викладало у 2007-2008 навчальному році. Налагоджена співпраця з вищими навчальними закладами США.

 

Університет Лазарського планує отримати акредитацію американського Delaware Department of Education. Навчальний заклад вже має рекомендації кандидата і на даний час очікує визнання статусу provisional approval. ВНЗ встановив співпрацю з престижними американськими університетами: Georgetown University у Вашингтоні, University of Kentucky у Лексингтоні, University of Wisconsin у Ла Кросі. Від середини червня 2008 року спільно з University of Wisconsin у Ла Кросі розпочала діяти англомовна програма МВА, акредитована найстаршою інституцією цього типу Association to Advance Collegiate School of Business (AACSB). Студенти МВА один семестр навчаються у США.

 

Крім того, Університет ім. Лазарського пропонує програми "подвійного диплому", після закінчення яких випускник отримує 2 дипломи: Університету  ім. Лазарсьвого та Coventry University (Великобританія).

 

Університет Лазарського вже багато років здобуває високі бали у рейтингах серед вищих навчальних закладів, що визначаються засобами масової інформації та організаціями, які займаються вищою освітою, в тому числі: тижневиками Newsweek, «Впрост», «Політика», газетами «Gazeta Prawna», «Rzeczpospolita» спільно з місячником «Перспективи» та ін.

 

Університет Лазарського є беззаперечним лідером у рейтингах серед юридичних факультетів приватних ВНЗ та з року в рік його позиція у рейтингах зміцнюється. Дуже добру оцінку має факультет економіки та менеджменту, який знаходиться у десятці найкращих у Польщі.

 

 

Приваблива навчальна програма

 

Університет Лазарського пропонує навчання на 6 напрямках. Кожний з напрямків має багатий вибір спеціальностей, які студенти обирають за бажанням, згідно з інтересами та планами на подальше працевлаштування. В минулому році Університет Лазарського отримав повноваження надавати науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю «Право».

 

Істотним є те, що під час навчання студенти здобувають вміння застосовувати набуті знання на практиці, в тому числі, проходячи обов’язкову виробничу практику. Прекрасні професійні перспективи Ринок праці, що постійно змінюється, ставить випускникам ВНЗ високі вимоги – теоретичні знання здобуті під час навчання, повинні бути підтверджені практичними навичками. В Університеті Лазарського функціонує Відділ практик та кар’єр, який готує студентів для «конфронтації» з ринком праці. Завдяки практикам, які становлять інтегрований обов’язковий елемент навчального процесу, студенти набувають першого професійного досвіду.

 

Вищий навчальний заклад допомагає випускникам у пошуку цікавої роботи, пропонуючи привабливі пропозиції роботи більше як у 500 фірмах, з якими вона співпрацює. Випускники цього навчального закладу користуються великим авторитетом серед роботодавців. Досвідчений професорсько-викладацький склад з Польщі та із закордону Динамічні зміни у економіці вимагають від випускників вищих шкіл знань та вмінь на рівні ХХІ століття. Тому в Університеті Лазарського працюють викладачі найвищої кваліфікації   –  відомі у країні та за кордоном викладачі, які поєднують наукову роботу з досвідом, набутим на практиці під час роботи на відомих та визнаних на ринку фірмах та установах.

 

Серед професорсько-викладацького складу Університету Лазарського є професори з Великобританії, Німеччини та Сполучених Штатів Америки. Приваблива система стипендій та знижок в оплаті за навчання Університет Лазарського дає можливість студентам здобути освіту міжнародного рівня, незалежно від їх матеріального статусу. Приділяється велика увага системі фінансової допомоги, організованої у вигляді стипендій та знижок в оплаті за навчання. В Університеті діє система нагород за досягнення амбітної та зацікавленої молоді. Найбільш здібні та найактивніші студенти мають можливість навчатися безкоштовно.

 

 

Найкращі умови для навчання у Варшаві

 

Університет Лазарського має власний сучасний навчальний комплекс, запроектований спеціально для потреб навчального закладу. Дидактичні заняття проходять у просторих кабінетах та акліматизованих аудиторіях, які оснащені найновішим аудіовізуальним та комп’ютерним обладнанням.

 

Готуючись до занять та екзаменаційних сесій, студенти мають змогу користуватися комп’ютеризованою бібліотекою та читальним залом, а також комп’ютерами, що розташовані в коридорах навчального закладу. На території комплексу знаходяться телефонні апарати, пункти комп’ютерного зв’язку, банкомат, книгарня, амбулаторія, їдальня, а також бар. Неповторна атмосфера навчального закладу Кожний студент знає, що не тільки однією наукою живе студент.

 

Навчання в Університеті Лазарського дає можливість пізнати справжнє, надзвичайно привабливе «студентське життя». Зацікавлені особи можуть брати активну участь у культурно-розважальних та інтеграційних заходах. Це прекрасна нагода для гарного відпочинку після навчання. На території Університету працюють численні наукові гуртки, студентський хор, студентський кіноклуб "Paradoks" та ін. Кожний може знайти щось цікаве для себе!