Освіта в Польщі

Це приватний навчальний заклад, який функціонує згідно з болонською системою. Вона діє в країнах Європейського Союзу і це означає, що кожен з випускників WSZOP отримає диплом визнаний всіма європейськими країнами.

Це найбільший приватний вищий навчальний заклад в Радомському регіоні, який був заснований у 1998 р. Академія отримала позитивну оцінку Польської Акредитаційної Комісії – установа, яка надійно оцінює якість і ефективність освіти, порядок і умови функціонування вищих навчальних закладів. Студенти можуть отримати ступінь бакалавра, інженера та магістра, обравши одну чи декілька з 40 запропонованих спеціальностей. Академія Економіки пропонує унікальну можливість отримати одночасно два диплома, навчаючись на двох спеціальностях (ціна за навчання на другій спеціальності буде складати -50% від вартості).

Університет Марії Кюрі-Складовської – це один з найбільших, найвідоміших та найпрестижніших державних навчальних закладів у Польщі, який був заснований у 1944 р. Сьогодні тут навчається близько 21 тисяч студентів на понад  200 спеціальностях, що ведуться на 11 факультетах. Університет щороку входить за рейтингом в десятку найбільш престижних навчальних закладів Польщі.

Європейський університет інформатики і економіки в Варшаві функціонує на підставі статуту від 27 липня 2005 року «Про вищу освіту» та Постанови Міністра освіти і вищої освіти. Навчальний заклад продовжує традицію освітнього закладу з 1987 року. Університет є приватним навчальним закладом, який функціонує на основі програми Nonprofit.

Вища школа економіки та інновацій в Любліні (WSEI) –  вищий навчальний заклад, котрий займає лідируючі позиції в престижних освітніх рейтингах. WSEI – це єдиний університет Східної Польщі, що ввійшов до числа 17 найкращих університетів серед 200 вишів Польщі, які готують професіоналів в галузі економіки. WSEI отримав престижну нагороду, як найбільш інноваційний та творчий університет Польщі за створення професійних перспектив. Вища школа економіки та інновації в Любліні пропонує 13 напрямів навчання і 66 спеціальностей на 4-х факультетах: економіки та логістики, педагогіки і психології, адміністрації, транспорту та інформатики. Кожен студент може обрати мову навчання: польську чи англійську.

Вища Школа Туризму і Екології в Сухий Бескидської була утворена в 2001 році, як приватний навчальний заклад. За короткий час вона стала потужним центром міжнародної освіти. ВШТіЕ гарантує студентам отримання спеціалізованих знань та досвіду, які передаються найкращими викладачами, пов'язаними з провідними польськими вузами. 

Лодзький університет (Uniwersytet Łódzki) - державний університет, один з провідних навчальних закладів у Польщі. Він був створений 1945 р. Навчання в Університеті відбувається на 12 факультетах, 76 програмах та 160 спеціальностях. Крім того, університет пропонує кілька докторських програм, більше 80 програм післядипломної освіти, включаючи програми МВА, і програми, що фінансуються ЄСФ. В Лодзькому університеті навчаються студенти, які приїхали з більш ніж 80 країн світу. 

Вища школа бізнесу у Вроцлаві (Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu - WSH) – це один із перших недержавних Вищих навчальних закладів бізнес- профілю в регіоні Нижньої Сілезії. Пропонує навчання на бакалавраті і магістратурі в сфері економічних і гуманітарних наук. Основою навчання у Вищій школі бізнесу у Вроцлаві є практика. Також діє програма «Вчись і працюй». Повнолітні студенти можуть розраховувати на допомогу в пошуку роботи та підготовці необхідних документів. Більше 80% іноземних студентів знаходять підробіток вже в перші місяці перебування в Польщі.

Програму MBA, що проводить Університет Економіки спільно з Маастрихтською Школою Менеджменту, підвищує стандарти знань і практики управління через вивчення та розуміння теорії управління бізнесом, на основі емпіричних досліджень.

Ця програма має на меті заохотити учасників розвивати свої особисті навички в якості менеджера і тренера. Вона включає в себе зосередження на розвитку індивідуальності лідера, а також аналізує вплив управлінських рішень щодо організації суспільства. Модульний формат програми дозволить учасникам поєднувати навчання з їхніми професійними обов'язками.

Приватна Вища Школа Охорони Довкілля в Радомі (Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Radomiu) – це найстаріший приватний університет в регіоні, який пропонує якісне навчання на бакалавріаті, магістратурі, а також післядипломну освіту в сфері охорони навколишнього середовища, туризму і відпочинку, безпеки і гігієни праці, техніки безпеки, логістики. PWSOŚ призначений для всіх тих, хто усвідомлює важливість природного, суспільного і професійного середовища для культурного та економічного розвитку людини. Місія Університету полягає у поширенні сучасних знань в цій сфері і розвитку дружнього підходу до природи і людей. 

Ченстоховський Політехнічний Університет  є найстарішим та найбільшим навчальним закладом в регіоні. Це також університет з найвищим рівнем акредитації – всі факультети мають право надавати науковий ступінь кандидата наук (в 11 наукових дисциплінах), а п’ять факультетів мають право до надання вищого наукового ступеня доктора наук. Ченстоховська Політехніка, протягом шістдесяти п'яти років діяльності в науковій та дослідницькій галузі, стала невід'ємною частиною історії і традицій регіону та самого міста Ченстохова. В національному рейтингу університет знаходиться серед найкращих навчальних закладів Польщі аналогічного профілю. Політехніка навчає студентів на дуже високому рівні, в чому пересвідчились понад 70 000 випускників, що отримали дипломи саме цього навчального закладу. 

 

Вища Школа Бізнесу в Домброві Гурнічей має на меті підготовку фахівців в галузі економічних, соціальних і технічних наук. Творячи академічні традиції в регіоні та місті, гарантуючи високий рівень і європейський вимір освіти, Вища Школа створює можливості для самореалізації і і цивілізаційного залучення в епоху швидкої структурної перебудови економіки. Місією Вищої Школи є розвиток креативності та підтримка зусиль задля досягнення успіху, а також створення міцної основи для подальшого навчання протягом життя. Інтелектуальний потенціал працівників WSB служить суспільству через впровадження запланованих науково-дослідних проектів.

Ольштинська Вища Школа ім. Юзефа Русинського (Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego) заснована 1997 року і з того  часу швидко розвивається в напрямку, започаткованому самим засновником і першим ректором. З 2001 року навчальний заклад активно запроваджує інноваційні методи навчання і відкриває нові перспективні спеціальності – оборонна педагогіка,  біологічне відновлення і косметологія, контроль за суспільним і сімейним здоров’ям. Майбутній студент має широкий вибір інших спеціальностей, в рамках 6 факультетів Школи (англійська філологія, фізіотерапія, косметологія, педагогіка, фізичне виховання, суспільне здоров’я). Також існує можливість здобуття післядипломної освіти.

Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі має статус університету з 1993 року. Два десятиліття активної освітньої діяльності дозволили Академії стати одним з найбільших приватних академічних осередків у Польщі. Пропонує навчання I ступеня (бакалаврат), II ступеня (магістратура) та післядипломної освіти у сфері гуманітарних наук, управління і транспорту, а також на факультеті мистецтв на різноманітних напрямах. Освітня система Академії відповідає Європейським й Національним нормам Кваліфікаційної комісії, а сам процес навчання адаптований до європейських стандартів, завдяки чому дозволяє підготовлювати студентів до зайняття топ - посад в будь-якій сфері майбутньої професійної діяльності.

WSEH стала першопрохідцем на Підбескидді в запровадженні гуманітарних напрямків навчання. Це єдиний приватний ВНЗ регіону, де можна здобути магістра філології та управління. Від початку свого існування Університет особливу увагу приділяє наукам про Європу, іноземним мовам та виробничим практикам. Університет відкритий для студентів не тільки з цілої Польщі, а й з-за кордону, зокрема і України.

Collegium Da Vinci в м. Познань - це ВУЗ, що постійно динамічно розвивається.Сьогоднішньою сильною позицією на ринку освіти навчальний заклад  зобов'язаний 18-річної діяльності, заснованої на інноваціях, співпраці з бізнесом при розробці програм занять, і турботі про максимальний комфорт навчання. Стабільність Collegium Da Vinci забезпечує широкий спектр можливостей вибору форм навчання: I ступеня, II ступеня та післядипломної освіти.

Політехніка у м. Лодзь - це - 4е місце в національному рейтингу серед державних технічних ВНЗ Польщі, можливість проживання в студентських гуртожитках, сучасні технології в лабораторіях і аудиторіях, можливість виїзду на семестр за кордон за програмою Ерасмус, з отриманням стипендії, практика в одній з польських (Telekomunikacja Polska, PKP, Atlas SA) або зарубіжних фірм (філії Procter & Gamble, JTI, Siemens, Indesit, Dell, Bosch) в Лодзі, практика за кордоном у рамках програми Ерасмус, з отриманням заробітної плати, європейський диплом, з яким швидко і легко можна працевлаштуватися.

Молодий, динамічний, відкритий на майбутнє, а одночасно вибудуваний на солідному фундаменті - власне так можна описати Університет Казимира Великого в Бидгощі.На фоні інших польських вищих навчальних закладів даний університет вирізняє не тільки широкий освітньо-кваліфікаційний спектр, який охоплює понад 30 напрямків навчання, але також індивідуальний підхід до кожного студента. Іноземні студенти знаходяться  під особливою опікою. Починаючи з моменту приїзду за них відповідають працівники Відділу міжнародного співробітництва, до яких вони можуть звернутися з будь-якою проблемою. Крім цього, кожен іноземний студент має свого опікуна–польського студента, який ознайомлює його з містом та університетським містечком.

Освіта в галузі національної безпеки створена для людей, які хочуть в майбутньому працювати в секторах безпеки - в адміністративних одиницях, компаніях, що займаються захистом осіб та майна, на посадах у сфері антикризового управління, цивільної оборони, а також попередження та боротьби з наслідками стихійних лих. Або в військових частинах, в поліції, в пожежній, тюремній, прикордонній службах, в державній охороні.

GSWM - приватний навчальний заклад в м. Гнєжно. Працівники Інституту Millenium - це відомі фахівці, досвідчені науковці, які мають багаторічний досвід викладання, а також значні наукові досягнення. Заняття проводять також практики з відповідним професійним досвідом. Millenium - це цікаві і корисні слухачам програми з кожного предмету, ефективна організація занять, культурне, цілком професійне відношення до студентів та їх проблем.  Гнєжнинська Вища Школа Міленіум пропонує 3-річну підготовку фахівців за ступенем бакалавра на денній та заочній формі навчання, а також 2-річну програму підготовки  магістрів на заочній формі.

Вища Школа Державного Управління в Щецині була заснована 19 років тому. За цей час її закінчили більш ніж 5000 осіб. Це люди з різних верств суспільства: державні службовці, представники місцевих органів влади, радники, суспільні діячі, підприємці. Багато хто з них займає високі позиції в сфері державного управління. В університеті вчаться як студенти безпосередньо після закінчення середньої школи, а також люди з професійним досвідом. Ніколи не буває занадто пізно, щоб отримати вищу освіту. 

Міжнародний Університет логістики та трансоту в Вроцлаві – це приватний університет, який готує менеджерів, спроможних управляти  сучасними логістичними процесами,  готових до роботи  в умовах всеохоплюючої інтеграції об’єднаної Європи». Університет  створив відповідну та сучасну програму підготовки та  навчання, запросив  найкращих викладачів а також ату  MWSLiT тісно співпрацює з іншими організаціями та підприємствами. Завдяки співпраці зі стратегічним партнером – групою університетів Франції ESIDEC, програма навчання ату  MWSLiT  гарантує отримання знань та навичок європейського рівня в галузі логістики, транспорту та експедиції.

Академія торгівлі та послуг в Познані є єдиним приватним навчальним закладом у Польщі, створеним незалежною економічною самостійною структурою, що дає не тільки конкретні знання та навички, але також прагне сприяти розвитку у студентів професійних торгових ідей. Наш навчальний заклад підтримує тісні контакти з бізнес-практикою, розглядає її  в якості необхідного інструменту освіти. Відповідно до статуту WSHIU основним завданням є підготовка висококваліфікованих кадрів за спеціальностями, пов’язаними   з областю торгівлі та послуг. Викладацький колектив складається з кращих лекторів і відомих практиків економічного життя.

Гуманітарний університет ім. Болеслава Пруса в Варшаві (Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa) - це приватний навчальний заклад Польщі,  заснований в 2002 році. Університет пропонує здобути вищу освіту в галузі суспільствознавства, журналістики та інших гуманітарних дисциплін.  Навчальні програми WWSH направлені на розвиток практичних навичок з першого року навчання  - це робота з мікрфоном, перед камерою, участь в організації концертів, культурних заходів, фото та відеомонтажі та ін. Не зважаючи на недовгий термін існування  WWSH, університет уже набрав не тільки серед поляків - щороку в  WWSH навчається все більше і більше іноземних студентів.

Вища школа економіки, права та медичних наук (WSEiP) у Кельцах була заснована у 1997 році Келецьким товариством економічної освіти. WSEiP знаходиться у центрі, в сучасному корпусі, площа якого становить близько двох тисяч метрів квадратних, що дозволяє йому бути одним із найбільших недержавних вишів в країні. 

 

Освітня програма Університету Інформаційних Технологій в Варшаві спрямована на підготовку фахівців – інженерів – інформатиків, здатних ефективно використовувати сучасні інформаційні технології, керувати інформаційними системами, створювати програмне забезпечення та найновіші технології в сфері комп’ютерної графіки.

Варшавський університет  економіки (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie ) – це єдиний польський внз, який являеться членом  CEMS, - the Global Alliance in management Education, яку створили 27 провідних бізнес-внз світу і 60 міжнародних компаній. Мета цієї організації – виховання і розвиток майбутніх лідерів.

Європейська академія мистецтв ( Europejskа Akademiа Sztuk)  в Варшаві була заснована в жовтні 1992 року як перша приватна школа образотворчих мистецтв такого рівня. Засновником та першим ректором Академії є Антоні Фалат – один з провідних польських художників.

Університет Вістула в Варшаві  (Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie) - приватний ВНЗ Польщі, Варшава, заснований в 1996 році. З часу свого створення уніерситет старається підтримати та вдосконалювати найсприятливіше навчальне та дослідницьке середовище для розвитку майбутніх фахівців.

Університет Економіки в Бидгощі - це привтаний вищий навчальний заклад, який пропонує 19 напрямків навчання і понад 80 спеціальностей, а також більше 80 напрямків післядипломного навчання. Сьогодні тут навчається майже 9000 студентів з цілої Польщі та з закордону.

Collegium Civitas в Варшаві є сучасним недержавним університетом, розташованим в самому центрі Варшави, найбільш динамічної столиці Центральної та Східної Європи.

Академія Леона Козмінського в Варшаві - це приватний навчальний заклад, який було засновано в 1993 році. Академія Леона Козмінського пропонує навчання на бакалавріаті та магістратурі з економічних і гуманітарних спеціальностей.

Інститут Економіки в Кутно - це приватний навчальний заклад, який пропонує високий рівень навчання за різноманітними напрямками, підтверджений численими позитивними відгуками Державної Акредитаційної Комісії Польщі.

Педагогічний Університет в Кракові - це державний університет, визнаний найкращим педагогічним навчальним закладом Польщі, відзначається престижністю, професійністю та інноваційністю навчання.

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny є першим і єдиним приватним ВНЗ в Польщі, який  отримав офіційний статус Університету. Це говорить про найвищий рівень викладання та відкриває чудові перспективи для випускніків SWPS. Навчальний заклад  пропонує близько 90 спеціальностей польською та англійською мовами в 5 містах Польщі - Варшаві, Вроцлаві, Сопоті, Познані та Катовіцах.

Університет торгівлі і права ім. Лазарського в Варшаві є одним з найстаріших та найкращих польських недержавних університетів і одним з провідних у галузі економіки та права.

Університет фінансів та управління у Варшаві - прииватний навчальний заклад, заснований 8 травня 2001 р. Університет Фінансів та Управління у Варшаві надає освіту в галузях гуманітарних, економічних і правових наук.

Краківський Економічний Університет  - Це сучасний навчальний заклад, який зберіг свої традиції з 1925 року. Є одним з найкращих центрів наукових досліджень і освіти. Навчання в Краківському Економічному Уніерситеті - це вдалий крок до успішної кар'єри.

Польсько-Японський Університет Комп'ютерних технологій (Варшава) - це один з найкращих приватних навчальних закладів Польщі, створений в 1994 році Фондом Розвитку Комп'ютерних Технологій на підставі угоди між урядами Польщі та Японії.