Університет Туризму і Екології в Сухій Бескидській

Вища Школа Туризму і Екології в Сухій Бескидській була утворена в 2001 році, як приватний навчальний заклад. За короткий час вона стала потужним центром міжнародної освіти. ВШТіЕ гарантує студентам отримання спеціалізованих знань та досвіду, які передаються найкращими викладачами, пов'язаними з провідними польськими вузами. 

 

Офіційна сторінка навчального закладу

wste.edu.pl

Tabs

Про ВНЗ

 

 Місцем розташування школи є Суський замок епохи Відродження, який називають „малим Вавелем”.  В старовинних стінах містяться сучасні, ідеально обладнані лекційні зали та кабінети, а також комп’ютерні лабораторії. Студенти найбільше цінують затишну атмосферу навчального закладу і широкі можливості здобування не лише теоретичних, але і практичних знань в країні та за кордоном.

Навчальна програма будується таким чином, щоб відповідати вимогам сучасного ринку праці, а пропоновані напрямки і спеціальності мають випереджати попит роботодавців. ВШТіЕ підвищує шанси студентів на європейському ринку праці за допомогою можливості отримання під час навчання додаткових знань на курсах, семінарах, тренінгах та зустрічах з представниками суспільного, політичного та наукового життя протягом всього періоду навчання.

ВШТіЕ має одну з найбільш цікавих в Польщі пропозицій професійних практик та студентських стажувань в країні та за кордоном. Школа організовує виїзди на практику, закордонні стажування та стажування в межах країни, а часто виступає посередником в пошуку пфраці. Студенти мають до розгляду кілька сотень робочих місць в компаніях всієї Європи та США. Зокрема, проходять практику в: США – Нью-Йорк, Іспанія – Канарські острови – Гран Канарія та Ла Пальма, Майорка, Мальта, Ірландія, Німеччина, Франція, Туніс, Туреччина, Єгипет, Італія, Греція – між ін. Закінф, Родос, Кос, Східний Пелопонес.

У ВШТіЕ діє програма Study&WORK – поєднання навчання з працею. Ключовим елементом програми є розвиток співпраці з бізнесом для забезпечення студентам ВШТіЕ можливості працювати за спеціальністю під час навчання. Ця інноваційна модель навчання спрямована на осіб, зацікавлених освітою на вищому рівні, а також отриманням необхідного досвіду на практиці.

ВШТіЕ  також пропонує студентам для проживання академічне містечко, розташоване недалеко від навчального закладу. Також тут є доступ до спортивного майданчику, тренажерних і гімнастичних залів та сучасних басейнів з джакузі, водною гіркою, басейнами з підігрівом та соляною печерою.