Університет фінансів та управління у Варшаві

Університет фінансів та управління у Варшаві (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie) - це приватний навчальний  заклад, заснований 8 травня 2001 р. Університет Фінансів та Управління у Варшаві надає освіту в галузях гуманітарних, економічних і правових наук. 

 

Офіційна сторінка університету:

vizja.pl

 

 

      

Весняна акція для рішучих абітурієнтів!  

 

Якщо ти хочеш навчатися в Університеті Фінансів та Управління в Варшаві - у тебе є чудова нагода зекономити!

Подай заявку на навчання до 30 квітня, зроби оплату за 1 семестр та отримай:

  • звільнення від оплати реєстраційного внеску та 
  • 3 місяці бекзоштовного навчання

Вартість навчання - всього 800 євро за 1 рік!

 

 

Tabs

Про ВНЗ

 

Університет Фінансів та Управління у Варшаві - це приватний навчальний заклад, заснований  8 травня 2001 р. Вуз надає освіту в галузях гуманітарних, економічних і правових наук. 

Навчальний заклад гарантує високий рівень навчання завдяки використанню сучасних і перевірених наукових методів навчання та  найкращих міжнародних навчальних практик.

 

Метою Університету є створення кваліфікованих фахівців, активних та ініціативних людей, здатних свідомо створювати власну професійну кар'єру.

 

Університет Фінансів та Управління у Варшаві бере участь у проведенні численних науково-дослідницьких проектів. ВНЗ співпрацює у цій галузі з різними партнерами - державними та самоурядовими установами, а також з польськими та закордонними академічними спільнотами. Висококваліфікований професорсько-викладацький колектив Університету Управління та Фінансів гарантує високий рівень навчання. В університеті використовуються сучасні методи проведення занять за допомогою найсучаснішого обладнання та професійної дидактичної основи.

 

Студенти Університету мають можливість проходження практики в різних приватних і державних установах Польщі та за кордоном. При Університеті діє Центр праці та кар’єри, мета якого допомогти студентам у працевлаштуванні, виборі місць проходження практики та стажування. Центр співпрацює з багатьма фірмами, організаціями та іншими установами, діяльність яких пов’язана з освітніми пропозиціями ВНЗ.

 

Організацією цікавого та насиченого життя студентів займається Студентська Рада. Сюди входять старости усіх груп, що представляють інтереси студентів перед керівництвом ВНЗ. Студентська Рада організовує різноманітні культурно-розважальні заходи: вечірки, концерти, змагання, вечори, дискотеки тощо, а також допомагає студентам у вирішенні різних питань, пов’язаних з навчальним процесом.

 

Гуртожиток знаходиться у Варшаві, на вулиці Луцька (Łuckа) 15, у висотному будинку Łucka City. Łucka City - це варшавський хмарочос заввишки 120 метрів, найвищий житловий будинок у Польщі, в якому загалом 342 апартаменти, а їхня площа становить від 37 до 243 м ². На найвищих поверхах розташовані апартаменти з видом на Варшаву. На 3-х підземних поверхах знаходиться паркінг, а на 5 перших поверхах - офіси та пункти обслуговування, в тому числі банк. Будинок оснащений сучасним обладнанням: 6-ма швидкісними ліфтами, відео спостереженням, басейном. Навчальний заклад має у своєму розпорядженні загалом 54 місць, в 3- і 4-кімнатних апартаментах, тут знаходяться також кімнати для 1 або 2 осіб. Апартаменти розташовані на V, VI, VII, VIII, IX і XVII поверхах. В апартаменті знаходиться кухня для спільного користування, ванна кімната і туалет. Приміщення обладнані в необхідні меблі: ліжка, столи, шафи. Студенти, що проживають в апартаментах Łucka City, можуть безкоштовно користуватися басейном, який знаходиться у цьому ж будинку. Заяви про місця в гуртожитку необхідно подавати в момент складання документів на навчання. Одномісний номер (ціна 575,00 PLN / місяць / чол.) Двомісний номер (ціна 475,00 PLN / місяць / чол.) Підключення до ЗМІ (ціна 75,00 PLN)