Університет Лазарського
Факультети та спеціальності

Університет ім. Лазарськоготв Варшаві є одним з найстаріших та найкращих польських недержавних університетів і одним з провідних у галузі економіки та права. На двох факультетах - Права, Економіки і Управління - 163 штатні викладачі, які виховують майбутніх юристів, керівників, дипломатів, політиків, державних службовців, маркетологів, економістів, фінансистів і бізнесменів.

Факультет Права в Університеті Лазарського  вперше серед приватних університетів здобув право присвоювати звання доктора юридичних наук. Численні спеціалізації та зростаючий науковий потенціал постійно адаптується до освітніх потреб ринку. Університет Лазарського розпочав свою діяльність у 1993 році. Вже вдруге Вища Школа ім. Лазарського була визнана «Найбільш інноваційним і креативним вищим навчальним закладом в Польщі» в категорії серед недержавних університетів, а також отримала титул Найкращого Партнера в Бізнесі від „Home&Market”.

  Університет показав високий рівень міжнародної роботи: 140 студентів брало участь у студентському обміні в рамках програми Erasmus у 2006/2007 навчальному році. 132 іноземні студенти з 30 країн навчаються в Університеті ім. Лазарського – це найвищий показник серед недержавних ВНЗ. 52 навчальні заклади співпрацюють з Університетом торгівлі та права  ім. Лазарського в області обміну студентів та викладачів. 5 професорів з престижних іноземних університетів викладало у 2007-2008 навчальному році. Налагоджена співпраця з вищими навчальними закладами США.

Університет Лазарського планує отримати акредитацію американського Delaware Department of Education. Навчальний заклад вже має рекомендації кандидата і на даний час очікує визнання статусу provisional approval. ВНЗ встановив співпрацю з престижними американськими університетами: Georgetown University у Вашингтоні, University of Kentucky у Лексингтоні, University of Wisconsin у Ла Кросі. Від середини червня 2008 року спільно з University of Wisconsin у Ла Кросі розпочала діяти англомовна програма МВА, акредитована найстаршою інституцією цього типу Association to Advance Collegiate School of Business (AACSB). Студенти МВА один семестр навчаються у США.

Крім того, ВНЗ пропонує програми "подвійного диплому", після закінчення яких випускник отримує 2 дипломи: Університету  ім. Лазарсьвого та Coventry University (Великобританія).

Університет Лазарського вже багато років здобуває високі бали у рейтингах серед вищих навчальних закладів, що визначаються засобами масової інформації та організаціями, які займаються вищою освітою, в тому числі: тижневиками Newsweek, «Впрост», «Політика», газетами «Gazeta Prawna», «Rzeczpospolita» спільно з місячником «Перспективи» та ін.

Університет Лазарського є беззаперечним лідером у рейтингах серед юридичних факультетів приватних ВНЗ та з року в рік його позиція у рейтингах зміцнюється. Дуже добру оцінку має факультет економіки та менеджменту, який знаходиться у десятці найкращих у Польщі.

Університет Лазарського пропонує навчання на 6 напрямках. Кожний з напрямків має багатий вибір спеціальностей, які студенти обирають за бажанням, згідно з інтересами та планами на подальше працевлаштування. В минулому році Університет Лазарського отримав повноваження надавати науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю «Право».

Істотним є те, що під час навчання студенти здобувають вміння застосовувати набуті знання на практиці, в тому числі, проходячи обов’язкову виробничу практику. Прекрасні професійні перспективи Ринок праці, що постійно змінюється, ставить випускникам ВНЗ високі вимоги – теоретичні знання здобуті під час навчання, повинні бути підтверджені практичними навичками. В Університеті Лазарського функціонує Відділ практик та кар’єр, який готує студентів для «конфронтації» з ринком праці. Завдяки практикам, які становлять інтегрований обов’язковий елемент навчального процесу, студенти набувають першого професійного досвіду.

Вищий навчальний заклад допомагає випускникам у пошуку цікавої роботи, пропонуючи привабливі пропозиції роботи більше як у 500 фірмах, з якими вона співпрацює. Випускники цього навчального закладу користуються великим авторитетом серед роботодавців. Досвідчений професорсько-викладацький склад з Польщі та із закордону Динамічні зміни у економіці вимагають від випускників вищих шкіл знань та вмінь на рівні ХХІ століття. Тому в Університеті Лазарського працюють викладачі найвищої кваліфікації   –  відомі у країні та за кордоном викладачі, які поєднують наукову роботу з досвідом, набутим на практиці під час роботи на відомих та визнаних на ринку фірмах та установах.

Серед професорсько-викладацького складу Університету Лазарського є професори з Великобританії, Німеччини та Сполучених Штатів Америки. Приваблива система стипендій та знижок в оплаті за навчання Університет Лазарського дає можливість студентам здобути освіту міжнародного рівня, незалежно від їх матеріального статусу. Приділяється велика увага системі фінансової допомоги, організованої у вигляді стипендій та знижок в оплаті за навчання. В Університеті діє система нагород за досягнення амбітної та зацікавленої молоді. Найбільш здібні та найактивніші студенти мають можливість навчатися безкоштовно.

Бакалаврат

Факультет

Спеціальність

Ціна/рік

Право (неподільна магістратура 5 років)

Право

2095€

Право в бізнесі

Європейське право

Судове право

Медичне право

Публічне право

Кримінологія та криміналістика

Фармацевтичне право

Корпоративне право

Повітряне право

Спортивне право

Право нерухомості

Енергетичне право

Мас-медійне право

Право нових технологій

Лікувальна справа (неподільна магістратура 6 років)

Лікувальна справа

12 400€

Адміністрація (тільки заочне навчання)

Адміністрація громадських організацій

860€

Державне адміністрування

Адміністрація в службах громадського порядку

Адміністрація місцевого самоврядувння

Адміністрація в країнах Європейського Союзу

Адміністрація (e-learning – навчання через інтернет)

Адміністрація в країнах Європейського Союзу

860€

Адміністрація місцевого самоврядувння

Державне адміністрування

Адміністрація в службах громадського порядку

Економіка

Економічний та бізнес аналіз

1885€

Економіка управління

Фінанси і бухгалтерський облік

Фінанси підприємств

1885€

Бухгалтерський облік та аудит

Фінансова звітність

Міжнародні відносини

Міжнародна торгівля в період глобалізації

1690€

Транспорт, експедиція вантажів, логістика

Європеїстика

Менеджмент

Інновації та підприємництво

1885€

Електронна комерція

Інтерактивний маркетинг

Управління людськими ресурсами

Менеджмент (e-learning – навчання через інтернет)

Інновації та підприємництво

1370€

Електронна комерція

Інтерактивний маркетинг

Управління людськими ресурсами

 

Магістратура

Факультет

Спеціальність

Ціна/рік

Адміністрація (тільки заочне навчання)

Європейська адміністрація, центральне та місцеве самоврядування

915€

Державні закупівлі

Управління нерухомістю

Управління охороною здоров’я

Економіка

Економіка для менеджерів

1885€

Фінанси та банківська справа

Управління проектами

Управління людськими ресурсами в організаціях

 

Економіка (e-learning – навчання через інтернет)

Економіка для менеджерів

1370€

Фінанси та банківська справа

Управління проектами

Управління людськими ресурсами в організаціях

Право в бізнесі (тільки заочне навчання)

Право в бізнесі

1530€

 

Міжнародні відносини

Міжнародна безпека

1685€

Транспорт, експедиція вантажів, логістика

Заповніть форму
і наші спеціалісти з Вами зв’яжуться