Університет Лазарського

lazarski.pl

Університет ім. Лазарського Варшаві є одним з найстаріших та найкращих польських недержавних університетів і одним з провідних у галузі економіки та права. 

Факультет Права в Університеті Лазарського  вперше серед приватних університетів здобув право присвоювати звання доктора юридичних наук. Численні спеціалізації та зростаючий науковий потенціал постійно адаптується до освітніх потреб ринку. Університет Лазарського розпочав свою діяльність у 1993 році. Вже двічі він отримав звання «Найбільш інноваційний і креативний ВНЗ  в Польщі» в категорії серед недержавних університетів, а також отримав титул Найкращого Партнера в Бізнесі від „Home&Market”.

  Університет показав високий рівень міжнародної роботи: 140 студентів брало участь у студентському обміні в рамках програми Erasmus у 2006/2007 навчальному році. 132 іноземні студенти з 30 країн навчаються в Університеті ім. Лазарського – це найвищий показник серед недержавних ВНЗ. 52 навчальні заклади співпрацюють з Університетом торгівлі та права  ім. Лазарського в області обміну студентів та викладачів. 5 професорів з престижних іноземних університетів викладало у 2007-2008 навчальному році. Налагоджена співпраця з вищими навчальними закладами США.

Університет Лазарського планує отримати акредитацію американського Delaware Department of Education. Навчальний заклад вже має рекомендації кандидата і на даний час очікує визнання статусу provisional approval. ВНЗ встановив співпрацю з престижними американськими університетами: Georgetown University у Вашингтоні, University of Kentucky у Лексингтоні, University of Wisconsin у Ла Кросі. Від середини червня 2008 року спільно з University of Wisconsin у Ла Кросі розпочала діяти англомовна програма МВА, акредитована найстаршою інституцією цього типу Association to Advance Collegiate School of Business (AACSB). Студенти МВА один семестр навчаються у США.

Крім того, ВНЗ пропонує програми "подвійного диплому", після закінчення яких випускник отримує 2 дипломи: Університету  ім. Лазарсьвого та Coventry University (Великобританія).

Університет Лазарського вже багато років здобуває високі бали у рейтингах серед вищих навчальних закладів, що визначаються засобами масової інформації та організаціями, які займаються вищою освітою, в тому числі: тижневиками Newsweek, «Впрост», «Політика», газетами «Gazeta Prawna», «Rzeczpospolita» спільно з місячником «Перспективи» та ін.

Університет Лазарського є беззаперечним лідером у рейтингах серед юридичних факультетів приватних ВНЗ та з року в рік його позиція у рейтингах зміцнюється. Дуже добру оцінку має факультет економіки та менеджменту, який знаходиться у десятці найкращих у Польщі.

Університет Лазарського пропонує навчання на 6 напрямках. Кожний з напрямків має багатий вибір спеціальностей, які студенти обирають за бажанням, згідно з інтересами та планами на подальше працевлаштування. В минулому році Університет Лазарського отримав повноваження надавати науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю «Право».

Істотним є те, що під час навчання студенти здобувають вміння застосовувати набуті знання на практиці, в тому числі, проходячи обов’язкову виробничу практику. Прекрасні професійні перспективи Ринок праці, що постійно змінюється, ставить випускникам ВНЗ високі вимоги – теоретичні знання здобуті під час навчання, повинні бути підтверджені практичними навичками. В Університеті Лазарського функціонує Відділ практик та кар’єр, який готує студентів для «конфронтації» з ринком праці. Завдяки практикам, які становлять інтегрований обов’язковий елемент навчального процесу, студенти набувають першого професійного досвіду.

Вищий навчальний заклад допомагає випускникам у пошуку цікавої роботи, пропонуючи привабливі пропозиції роботи більше як у 500 фірмах, з якими вона співпрацює. Випускники цього навчального закладу користуються великим авторитетом серед роботодавців. Досвідчений професорсько-викладацький склад з Польщі та із закордону Динамічні зміни у економіці вимагають від випускників вищих шкіл знань та вмінь на рівні ХХІ століття. Тому в Університеті Лазарського працюють викладачі найвищої кваліфікації   –  відомі у країні та за кордоном викладачі, які поєднують наукову роботу з досвідом, набутим на практиці під час роботи на відомих та визнаних на ринку фірмах та установах.

Серед професорсько-викладацького складу Університету Лазарського є професори з Великобританії, Німеччини та Сполучених Штатів Америки. Приваблива система стипендій та знижок в оплаті за навчання Університет Лазарського дає можливість студентам здобути освіту міжнародного рівня, незалежно від їх матеріального статусу. Приділяється велика увага системі фінансової допомоги, організованої у вигляді стипендій та знижок в оплаті за навчання. В Університеті діє система нагород за досягнення амбітної та зацікавленої молоді. Найбільш здібні та найактивніші студенти мають можливість навчатися безкоштовно.

Ви можете відвідати віртуальну екскурсію університетом, переглянувши це відео:

 

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Бакалаврат

Факультет

Спеціальність

Ціна/рік

Право (неподільна магістратура 5 років)

Право

2095€

Право в бізнесі

Європейське право

Судове право

Медичне право

Публічне право

Кримінологія та криміналістика

Фармацевтичне право

Корпоративне право

Повітряне право

Спортивне право

Право нерухомості

Енергетичне право

Мас-медійне право

Право нових технологій

Лікувальна справа (неподільна магістратура 6 років)

Лікувальна справа

12 400€

Адміністрація (тільки заочне навчання)

Адміністрація громадських організацій

860€

Державне адміністрування

Адміністрація в службах громадського порядку

Адміністрація місцевого самоврядувння

Адміністрація в країнах Європейського Союзу

Адміністрація (e-learning – навчання через інтернет)

Адміністрація в країнах Європейського Союзу

860€

Адміністрація місцевого самоврядувння

Державне адміністрування

Адміністрація в службах громадського порядку

Економіка

Економічний та бізнес аналіз

1885€

Економіка управління

Фінанси і бухгалтерський облік

Фінанси підприємств

1885€

Бухгалтерський облік та аудит

Фінансова звітність

Міжнародні відносини

Міжнародна торгівля в період глобалізації

1690€

Транспорт, експедиція вантажів, логістика

Європеїстика

Менеджмент

Інновації та підприємництво

1885€

Електронна комерція

Інтерактивний маркетинг

Управління людськими ресурсами

Менеджмент (e-learning – навчання через інтернет)

Інновації та підприємництво

1370€

Електронна комерція

Інтерактивний маркетинг

Управління людськими ресурсами

 

Магістратура

Факультет

Спеціальність

Ціна/рік

Адміністрація (тільки заочне навчання)

Європейська адміністрація, центральне та місцеве самоврядування

915€

Державні закупівлі

Управління нерухомістю

Управління охороною здоров’я

Економіка

Економіка для менеджерів

1885€

Фінанси та банківська справа

Управління проектами

Управління людськими ресурсами в організаціях

 

Економіка (e-learning – навчання через інтернет)

Економіка для менеджерів

1370€

Фінанси та банківська справа

Управління проектами

Управління людськими ресурсами в організаціях

Право в бізнесі (тільки заочне навчання)

Право в бізнесі

1530€

 

Міжнародні відносини

Міжнародна безпека

1685€

Транспорт, експедиція вантажів, логістика

 

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Навчальний заклад також пропонує навчання англійською мовою.

Щоб отримати більш детальну інформацію, будь ласка, заповніть форму нижче.

 

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

 

Цікавить більш детальна інформація?
Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!