Університет суспільної психології

swps.pl

Університет суспільної психології є першим і єдиним приватним ВНЗ в Польщі, який  отримав офіційний статус Університету. Це говорить про найвищий рівень викладання та відкриває чудові перспективи для випускніків SWPS . Навчальний заклад  пропонує близько 90 спеціальностей польською та англійською мовами в 5 містах Польщі - Варшаві, Вроцлаві, Сопоті, Познані та Катовіцах.

Вища Школа Соціальної Психології (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) з 1 червня 2015 року стала першим приватним ВУЗом в Польщі, що отримав статус університету. SWPS присвоюється назва Гуманітарно-соціального Університету SWPS. Статус університету отримують ВНЗ найвищої категорії. Це свідчить про найвищу якість навчання, що проводиться, а також про наукові досягнення  на світовому рівні. Вища Школа може змінити назву на Університет лише в тому випадку, коли має 6 дозволів про присвоєння докторського ступеня мінімум в 4 дисциплінах. 

Університетет суспільної економіки SWPS  - це сучасний навчальний заклад заснований на міцних цінностях. Своїю сильну  позицію  Університет SWPS отримав завдяки якості викладання і науковим дослідженням, що задовольняють світові стандарти. Потреби та інтереси студентів визначають напрямок для розвитку університету.

Університет SWPS пропонує практичні програми навчання, пристосовані до вимог мінливого ринку праці. Інноваційні методи навчання, партнерські відносини між студентами та викладачами дозволяють спільними зусиллями отримувати нові знання. Університет SWPS працює в багатопрофільних командах і реалізує новаторські проекти. Один із пріоритетів університету - це розвиток у студентів незалежного мислення і навику безперервного самовдосконалення.

Переваги навчання в Університеті SWPS:

 • Дослідження  показують, що випускники Гуманітарно-соціального Університету SWPS затребувані на ринку праці, а SWPS є навчальним закладом, що високо цінується  серед роботодавців. Студенти, які закінчили SWPS, мають на вибір широкий спектр професій. Крім того, диплом університету збільшує їх конкурентноздатність. Останні дослідження показали, що 70% випускників SWPS працюють відповідно до їх закінченої  спеціальністі, а 85% задоволені своєю кар'єрою. Випускники найчастіше працюють в таких областях як курси, тренінги і освіта, служба здоров'я, управління людськими ресурсами, маркетинг, реклама, піар, а також проводять дослідження.
 • Університет суспільної психології постійно розвиває свою науково-дослідну та видавничу діяльність, співпрацює з великою кількістю іноземних університетів, завдяки чому студенти SWPS можуть здобувати знання, беручи участь у численних стипендіальних програмах. Поступово SWPS набирає статус міжнародного і все більше студентів іноземців вибирають вуз для отримання престижної освіти. Сьогодні тут навчаються понад 200 студентів іноземців з усього світу.
 • SWPS є першим і єдиним ВНЗ в Польщі, що отримав найвищу оцінку якості навчання за напрямком Психологія від Державної Акредитаційної Комісії. Крім того, цей навчальний заклад є лауреатом багатьох нагород і відзнак, кілька разів був нагороджений сертифікатом "Wiarygodna Szkoła".
 •  Університет Псхології в Варшаві посідає перші місця в рейтингу ВНЗ Польщі і став шестиразовим лауреатом «Золотого Індексу» видання Wprost як найкращий непублічний ВНЗ. SWPS користується прекрасною репутацією серед вчених усього світу і займає високі позиції в загальнопольських рейтингах вищих навчальних закладів. Протягом 15 років діяльності ВШП довела, що є вузом величезних можливостей у січні 2009 р.
 • Університет суспільної психології отримав повне індивідуальне членство в Європейській Асоціації Університетів (ЄАУ) - організації, членами якої є кращі європейські вузи. На сьогоднішній день в ЄАУ входить більше 800 вищих навчальних закладів з 46 країн. Головний корпус SWPS - це сучасний навчальний комплекс, що складається, зокрема, з комп'ютеризованої багатої бібліотеки, аудиторій, дослідницьких центрів. Крім того, у студентів є постійний доступ до комп'ютерів та Інтернету. На сьогоднішній день на окремих поверхах вузу знаходиться 50 робочих комп'ютерних місць, і доступ студентів до них необмежений. Вуз чудово оснащений і сучасними комп'ютерними лабораторіями, призначеними для дидактичних цілей. Для того, щоб надати оптимальні умови для дослідницької роботи, було відкрито лабораторії експериментальної, порівняльної і еволюційної психології.
 • SWPS  має прекрасно оснащену бібліотеку, фонди якої регулярно поповнюються і в наявності зараз 65 тис. томів, зібраних відповідно до профілю навчання університету. На численних бібліотечних полицях можна знайти книги з області психології, права, соціології, культурології, політології, міжнародних відносин, іноземної філології. За допомогою вузівських комп'ютерів можна користуватися повними текстовими базами в електронній версії: Ebsco, Psychinfo, Psycharticles, Elsevier. Крім того, студентам доступні польські та закордонні журнали (понад 200 найменувань), психологічні тести, касети та диски для навчання іноземним мовам, статистичні програми, відеокасети, диски з фільмами.
 • У програмах навчання особлива увага приділяється поєднанню теорії та практики. Всі напрями навчання та їх програми відповідають актуальним і прогнозованим вимогам ринку праці. Це забезпечує студентам і випускникам максимальні шанси працевлаштування. Рейтинги роботодавців дають SWPS перші позиції. Більшість студентів отримують свою першу роботу ще, будучи студентами. Ці чинники впливають на велику популярність ВНЗ серед молодих людей. Студенти отримують всебічні знання, що відповідають міжнародним стандартам освіти. Крім того, у них є можливість пристосувати програму навчання до своїх потреб та інтересів, завдяки чому навчання стає не тільки обов'язком, але і, перш за все, задоволенням. Студенти також беруть участь в лекціях і практикумі видатних академічних експертів і фахівців-практиків з Польщі та з-за кордону.
 • В університеті працює більше 30 наукових гуртків. Вже на першому курсі студент може бути одним з організаторів міжнародної конференції або важливої події в житті не тільки вузу, але й Польщі. Університет дуже велику увагу приділяє вивченню іноземних мов. Тут можна опанувати не тільки англійською та німецькою, але також іспанською, шведською, норвезьким і навіть арабською мовами. Кожен студент працює в своїй групі, яка відповідає рівню його знань. Навіть у тих студентів, хто вибирає польськомовну програму навчання, багато лекцій на англійській, як основною іноземною мовою. Про аматорів спорту SWPS теж подбав. До Вашого вибору багато різних видів спорту, наприклад: баскетбол, волейбол, футбол, плавання, теніс, різні види танців. В університеті постійно кипить життя. Тут проводяться наукові конференції та зустрічі з політиками, журналістами та іншими відомими людьми.

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ 

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Університет SWPS пропонує програми бакалаврату (3 і 3,5 року), магістратури (2 роки), неподільної магістратури (5 років) польською та англійською мовами. Напрями та програми:

 • Психологія, бакалаврат, спеціалізації: психічне і соматичне здоров'я, психологія менеджменту і реклами, психологія в бізнесі, клінічна психологія, психологія праці та організації, психологія особистісного і професійного розвитку, психологія навчання і розвиток, загальна психологія (спеціалізація залежить від кампуса, на якому викладається програма)
 • Психологія, неподільна магістратура, спеціалізації на I-III курсах і на IV-V курсах: клінічна психологія, психологія здоров'я, психологія маркетингу і реклами, психологія управління, психологія особистісного і професійного розвитку, загальна психологія, клінічна психологія і здоров'я - інтервенція в кризових моментах життя, психологія особистісного розвитку - міняємо себе та інших, людина в бізнесі - психологія роботи організації (спеціалізація залежить від кампуса, на якому викладається програма)
 • Право в бізнесі
 • Психо-кримінологія
 • Псіходіетологія
 • Псіхосексуалогія
 • Внутрішня безпека
 • Соціальна аналітика
 • Журналістика та соціальна комунікація
 • Шведська філологія (подвійний диплом університету SWPS і Uppsala universitet, Швеція)
 • Норвезька філологія (подвійний диплом університету SWPS і Uppsala universitet, Швеція)
 • культурологія
 • Азіатські науки, Китай і Східна Азія
 • Управління персоналом - тільки магістратура
 • Шведська філологія - тільки магістратура
 • Право - тільки нероздільна магістратура
 • Графіка, веб-дизайн, бакалаврат
 • Журналістика та суспільна комунікація, бакалаврат
 • Конструювання медіа, магістратура
 • Візуальні комунікації, магістратура
 • Іспанська філологія
 • Італьяністіка (Італійська філологія)

​Вартість навчання на програмах польською мовою - 1,5-2,05 тис. Євро.

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ 

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Англомовні програми:

 • Английськая філологія, бакалаврат і магістратура, спеціалізації: переклад (польсько-англійський), викладання англійської мови як іноземної, англійська в бізнесі і ЗМІ (для бакалаврату) і комунікація в бізнесі (для магістратури)
 • Англійська філологія з поглибленим вивченням іспанської мови, бакалаврат;
 • Англійська філологія з поглибленим вивченням німецької мови, бакалаврат,
 • Управління в міжнародному бізнесі (International Business Management), бакалаврат;
 • Психологія, бакалаврат, магістратура, нероздільна магістратура;
 • Дизайн продукту, бакалаврат, відділення School of Form;
 • Комунікаційний дизайн (Communicaton Design), бакалаврат, відділення School of Form.

Вартість навчання на програмах англійською мовою - 2,2-4,3 тис. Євро в рік, в залежності від програми.

 

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ 

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Цікавить більш детальна інформація?
Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!