Краківський Економічний Університет

 

 

 

м. Краків, Польща

Краківський Економічний Університет  (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) - це сучасний навчальний заклад, який зберіг свої традиції з 1925 року. Є одним з найкращих центрів наукових досліджень і освіти.  Навчання в Краківському Економічному Університеті - це вдалий крок до успішної кар'єри.

Офіційна сторінка університету:

uek.krakow.pl

 

Tabs

Про ВНЗ

 

Краківський Економічний Університет було засновано в 1925 році в центрі м. Краків недалеко від Головного Ринку. Економічний Університет у Кракові - це державний університет Польщі, який є повністю акредитований Міністерством науки і вищої освіти.

 

Краківський Економічний Університет пропонує навчання І та ІІ рівня, післядипломну освіту і також в аспірантурі. Крім навчання на польській мові, в Економічному Університеті в Кракові проводиться навчання на англійській мові на 3 рівнях. Заняття в рамках основної програми навчання передають знання та вміння, необхідні для економістів, і також містять деякі елементи суспільних і гуманітарних наук.

 

Під час навчання в Краківському Економічному Університеті І рівня обов'язковим є вивчення двох іноземних мов на рівні, що відповідає знанням студента, підтвердженим на основі тестування. Студент може вибирати з 6-ти іноземних мов: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська і російська. Іноземці можуть вивчати польську мову як іноземну. Завдяки діючій в EUK електронній платформі навчання (e-learning) по кільком предметам можна отримати знання через Інтернет. Інформація про заняття, консультації викладачів, екзамени і матеріали, необхідні для занять, представлені в віртуальній системі Moodle, що спрощує для студента навчання без необхідності виходу з дому.

 

Сьогодні Економічний Університет в Кракові є одним з найбільших економічних ВНЗ в Польщі, де навчається близько 23000 студентів з більш ніж 40 країн світу. Однією з переваг навчання в ЕУК є можливість отримання подвійного диплому разом з ВНЗ Франції і Німеччини. Крім цього ЕУК співпрацює з більш ніж з 200 закордонними вузами, міжнародними організаціями та комерційними структурами (наприклад: Google, IMB, PMI, PricewaterhouseCoopers, Elektrolux, Motorola, Shell, Nestle, Danone і т.п.). Вуз бере дуже активну участь у міжнародних програмах студентського обміну, які дозволяють нашим студентам пройти частину навчання в партнерських вузах, а студентам з тих установ - в Кракові.

 

Найважливішими програмами студентського обміну є: Erasmus, CEEPUS, договори про пряме співробітництво, подвійних дипломів і Direct Entry. ЕУК є членом багатьох престижних міжнародних організацій, таких як: NIBES (Network of International Business and Ekonomic Schools), UNEECC (University Network of European Capitals of Culture), EYA (European University Association) i EMBS (European Management and Business Sciences).

 

Гуртожитки Краківського Економічного Університету для студентів та Кампус: Будь-який студент може подати заявку на місце в гуртожитку. Вуз має два гуртожитки: "Fafik" і "Merkury", розташовані в центрі міста. Студенти проживають в одно-, дво- та тримісних кімнатах. У кожному гуртожитку є зал для проведення різних заходів, приміщення для відпочинку та перегляду ТБ, а також кімнати для спокійного навчання з можливістю підключення до Інтернету через Wi-Fi, а також жіночий і чоловічий тренажерний зали. Кампус університету розміром понад 7 гектарів розташований на відстані 15-хвилинної прогулянки від історичного центру міста, недалеко від головного залізничного вокзалу та автовокзалу. Складається з комплексу 15 прекрасно оснащених, сучасних та історичних будівель, які на відміну від багатьох інших вузів Кракова, зосереджені в одному місці. Бібліотека ЕУК є третьою за величиною академічною бібліотекою Кракова. Її багатим зібранням книг і електронною бібліотекою користуються не тільки студенти, які вивчають економіку, політичні та суспільні науки а й наукові працівники з усього світу.

 

Вуз у своєму розпорядженні має 14 комп'ютерних лабораторій, якими можна користуватися не тільки під час занять з інформатики. Кожний студент ЕУК може через вузівську комп'ютерну мережу користуватися засобами інтернету, бездротовою мережею або своєю індивідуальною безкоштовною скринькою на сервері вузу. ЕУК забезпечує також можливість фізичного розвитку - вуз має сучасний спортивний об'єкт з критим басейном і сауною. На території кампусу знаходиться також тенісний корт і спортивний майданчик.

Студенти ЕУК також можуть користуватися університецькою їдальнею і поліклінікою. Студент-іноземець для того, щоб безкоштовно користуватися основними медичними послугами, повинен мати підписаний страховий договір з однією із страхових компаній. Страхові внески повинні оплачуватися щомісячно. Для осіб польського походження, що підтверджено документом, виданим консульством Республіки Польща, страхові внески оплачує держава. ЕУК також піклується про комфорт навчання осіб з обмеженими фізичними здібностями - об'єкти кампуса оснащені під'їздами і ліфтами для осіб з обмеженими фізичними здібностями і спеціально адаптованими туалетами. Запроваджена у вузі інтегрована система безпеки забезпечує безпечні умови для роботи та навчання.