Лодзький університет

Лодзький університет (Uniwersytet Łódzki) - державний університет, один з провідних навчальних закладів у Польщі. Він був створений 1945 р. Навчання в Університеті відбувається на 12 факультетах, 76 програмах та 160 спеціальностях. Крім того, університет пропонує кілька докторських програм, більше 80 програм післядипломної освіти, включаючи програми МВА, і програми, що фінансуються ЄСФ. В Лодзькому університеті навчаються студенти, які приїхали з більш ніж 80 країн світу.

Офіційна сторінка навчального закладу:

uni.lodz.pl

Tabs

Про ВНЗ

 

 Загальна кількість студентів близько 38 000 студентів, також тут працює близько 2226 викладачів, з яких 586 з титулом професора. Зацікавленість навчанням у Лодзькому університеті визначається не тільки високою якістю навчання, але також сучасними програми, які пропонуються на польській, англійській, французькій і російській мовах. Університет регулярно запрошує лекторів, відомих політиків, бізнесменів та представників культури з Польщі та з-за кордону.

В даний час в рамках прямих угод про співпрацю,  навчальний заклад співпрацює з  більш ніж 200 університетів з усього світу. У рамках програми Erasmus+ підписано більш ніж 600 угод з 300 закордонних навчальних закладів. В результаті співпраці з зарубіжними університетами, такими як Université Jean Moulin Lyon 3, Université François – Rabelais (Tours), University of Texas in Austin, Westfälische Wilhelms – Universität Münster, the R. H. Smith School of Business, University of Maryland, University of Regensburg and Centria University of Applied Sciences (Kokkola, Finland) завдяки чому студенти Лодзького університету можуть отримати вищу освіту з подвійним дипломом.

Також студенти мають можливість відвідати країни Латинської Америки, Східної Європи та Кавказу в рамках 5 проектів ERASMUS MUNDUS: EMBER, IANUS II, EFFORT, EURICA, PUEDES.

Для того, щоб студенти почували себе комфортно, університет також пропонує свої гуртожитки. Студентське містечко знаходиться в декількох хвилинах ходьби від більшості факультетів. Також тут є  доступ до сучасного спортивного центру, плавальних басейнів, тренажерних залів.

Бібліотека університету є однією з найбільших і найсучасніших у Польщі. Її загальний збір становить 3 мільйони томів