Університет Вістула

 

Університет Вістула (Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie) - приватний ВНЗ Польщі, Варшава, заснований в 1996 році. З часу свого створення університет старається підтримати та вдосконалювати найсприятливіше навчальне та дослідницьке середовище  для розвитку майбутніх фахівців.

Офіційна сторінка університету:

vistula.edu.pl

 

 

ТІЛЬКИ для абітурієнтів VISTULA!

 

Тільки до 31 травня!

 

Подай заявку на навчання та

отримай 2-місячні підготовчі мовні

  1.  курси польської або
  2.  курси англійської 

 

ПОВНІСТЮ БЕЗКОШТОВНО! 
 

 

 

Tabs

Про ВНЗ

Університет Вістула в  рейтингу «Wprost» 2011 року знаходився на  8 місці, опинившись одним з найкращих національних університетів Польщі.  Також навчальний заклад нагороджений титулом Ambasadora Polskiej Nauki та престижним сертифікатом  „Uczelnia Liderów” ("Школа лідерів") за підготовку висококваліфікованих фахівців, що володіють сучасними знаннями і задовільняють  вимоги роботодавців не тільки на місцевому, а й на міжнародному ринках праці.
 
Студенти університету  Vistula мають можливість отримати  подвійний ступінь, тобто, можливість навчання одночасно на двох факультетах, сплачуючи при цьому лише вартість навчання на одному з них. До прикладу, Ви можете вивчати  Економіку та Міжнародні відносини, причому оплачуючи лише одну спеціальність.

Також Vistula пропонує програму кооперативної освіти в Польщі СO-OP EDU. Дана програма  полягає в тому, що знання та навички, які надає університет, є затребувані на ринку праці реальними роботодавцями. Бізнес-партнерами СO-OP EDU є Microsoft, Oracle, Business Centre Club, Alior Bank, Aster, Ciech, Getin Bank, TP, D-link, Sequence, Global One, MT Polska, Saint-Gobain, DAT Computer Concepts, Presspublica and IBM, які активно залучені  в опрацюванні програм Університету, надають своїх тренерів, пропонують оплачувані студентські практики та допомагають в  працевлаштуванні для студентів та випускників VISTULA. В результаті випускники Вітсули  отримують не лише диплом про вищу освіту, але й сертифікати провідних компаній та  підприємств світу.

Університет пропонує своїм студентам престижну безплатну освітню програму І рівня (бакалавріат) на спеціальності Економіка. Дана програма носить назву ACADEMY OF EXCELLENCE (Академія Відзнаки).

 

 Переваги Університету Вістула:

- навчальний заклад відкриває дорогу в реальний бізнес, завдяки тісній співпраці з  компаніями світового рівня, що забезпечує можливість проходження додаткових курсів, тренінгів, стажувань.

- університет надає можливість взяти участь в програмах студентського обміну Socrates і Erasmus і  навчатися рік за кордоном;
- ВНЗ є членом в WACE (Світова асоціація кооперативної освіти);
- Вітсула пропонує підготовчі мовні курси ( TOEFL, IELTS та ін.);

- Навчальний заклад володіє одним з найсучасніших кампусів у Варшаві, який знаходиться в 150 метрах від станції метро;

- Широкий спектр послуг, доступний іноземним студентам, - екскурсійні тури, планування кар'єри і студентські практики, інформаційне бюро, різноманітні культурні заходи, спортивні і наукові клуби, адаптаційні програми, допомога в поселенні і вирішенні бюрократичних питань.