Загальноосвітній професійний технікум в Білгораї

zszio.lbl.pl

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ

Навчальний заклад знаходиться неподалік м. Люблін

Спеціальності:

  • Харчування та гастрономічні послуг
  • Готельна справа
  • Офіціант
  • Обслуговування в сфері туризму
  • Спеціаліст  індустрії моди 
  • Механік
  • Перукарські послуги
  • Працівник торгівлі 
  • ​Організація реклами

 ДЕТАЛЬНІШЕ 

Загальноосвітній професійний технікум в Білгораї був заснований ще в 1961 році. 

Термін навчання - 5 років.

Вікова категорія від 15 до 18 років.

 

СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ВИВЧАТИ  В ТЕХНІКУМІ БІЛГОРАЮ:

 

Технолог харчування та гастрономічних послуг
Ви набудете навичок готувати страви та напої відповідно до принципів раціонального харчування, естетичного адміністрування та належного обслуговування споживачів. 

Ви дізнаєтесь принципи планування та організації харчування в громадських закладах харчування, а також дизайн та дизайн інтер’єру закладів громадського харчування.

Закінчивши освіту, ви можете почати працювати в закладах громадського харчування, наприклад, в ресторанах, кафе, їдальнях, пансіонатах, установах, що займаються поширенням знань про харчування. Ви також можете розпочати власний бізнес у сфері громадського харчування або продовжити освіту в університетах.

Готельна справа
Великий акцент на вивченні іноземних мов, враховуючи мовну специфіку професії, що полегшує нашим випускникам пошук роботи як вдома, так і за кордоном.

Основні професійні завдання, які виконує готельний технік, включають усі заходи, пов'язані з професійним та всебічним обслуговуванням гостя в готелі (прийом, поверхове обслуговування, гастрономія), крім того, збирання даних, збір інформації, розробка створення та планування різних видів готельних послуг.

У технікумі є студія готелю з приймальнею, житловий блок з повною гігієнічною та санітарною технікою та професійно обладнаний кабінет обслуговування споживачів.

Офіціант
Студенти, які здійснюють освіту за цією професією, набувають навичок готувати приміщення для споживачів, накривати та прибирати столи залежно від виду наданих послуг, обслуговування гостей, використовуючи різні стилі обслуговування, подавання страв та напоїв різними методами та прийомами, а також приготування страв та напоїв у присутності гостей із використанням сучасних гастрономічні тенденції. Крім того, вони набувають навичок контактувати з різними типами споживачів. Вони вчаться консультувати та надавати гостям інформацію про подані страви та напої та влаштовувати гостей.

Заняття проводяться кваліфікованими працівниками з широкими теоретичними та практичними знаннями в галузі широкого розуміння обслуговування споживачів. У коледжі є дуже добре обладнані майстерні для вивчення професії.

Обслуговування в сфері туризму
Під час навчання ви дізнаєтесь про польські та світові туристичні пам’ятки, візьмете участь у внутрішніх та закордонних поїздках, пішохідних та велосипедних мітингах, туристичних ярмарках, зустрічах з мандрівниками. Ви навчитесь організовувати туристичні заходи, розробляти рекламні матеріали, використовувати комп’ютерні програми, що застосовуються в туристичній галузі. Ви також дізнаєтесь принципи відкриття та ведення власного бізнесу.

Після закінчення навчання ви матимете можливість працювати в: туристичних агентствах, туристичних агентствах, туристичних інформаційних центрах, органах місцевого самоврядування, які займаються просуванням туризму, фондами, асоціаціями та неурядовими організаціями, пов'язаними з туристичною галуззю, в готельному господарстві (готелі, пансіонати, спортивно-оздоровчі центри ). Ви також можете вести власний бізнес як туристичний агент.

Спеціаліст  індустрії моди 
Під час навчання ви дізнаєтесь принципи дизайну та моделювання одягу, а також стилів та макіяжу.

У сучасних обладнаних студіях ви реалізуєте свої проекти та набудете навичок використання комп’ютерних програм у сфері дизайну, візуалізації та підтримки виробничих процесів.

Технік індустрії моди - це професія для творчих, креативних людей, які пов’язують своє майбутнє з модою.

Механік
Ця професія охоплює такі питання, як проектування, конструкція, будівництво, експлуатація та ремонт машин, пристроїв та механізмів.

Досвід, накопичений під час навчання, дозволить проектувати прості механічні елементи за допомогою комп'ютерних програм, наприклад AUTO CAD, SOLID EDGE, отримати знання про технологічну підготовку виробництва, а також можливість встановлення та експлуатації сучасних механічних пристроїв та машин.

Сучасний механік може бути зайнятий у виробничій та службовій сфері, переважно на посадах середнього технічного нагляду.

Перукарські послуги
Під час навчання студенти розвивають навички комплексних перукарських послуг, використання сучасних методик у перукарні та укладанні волосся. Вони практикують здатність розуміти потреби клієнта, організовувати робоче місце та використовувати сучасні методики стрижок, фарбування та догляду.

Досвід, накопичений під час навчання, дозволить вам розробити та влаштувати перукарню відповідно до сучасних стандартів. Студент, який закінчив навчання, здобуде професійну кваліфікацію, що дозволяє надавати якісні перукарські послуги.

Випускник школи може працювати у перукарні або самостійно вести бізнес. Він також може знайти роботу перукаря з театру чи кіно, стиліста в рекламних компаніях, торгового представника косметичної компанії або викладача.

Працівник торгівлі 
Випускник знає, як використовувати комп’ютерні комерційні програми, наприклад, Subiekt GT, здатний налагодити співпрацю з вітчизняними та зарубіжними підрядниками та керувати касовим апаратом.
Випускники можуть знайти роботу в торговій компанії як маркетингові фахівці, а також працювати в комерційних, рекламних або бухгалтерських відділах.

Організація реклами
Ви допитливий та творчий? Ви любите досліджувати світ, у вас багато цікавих ідей?
Вам подобається робота за комп’ютером, але вам не подобається одноманітність, рутина та шаблони? Вам подобається комп’ютерна графіка, робити цікаві фотографії та божевільні відео чи можливо, мікс аудіо? Вас цікавлять соціальні мережі?
Ви хочете працювати в галузі, що швидко розвивається?Ви хочете пізнати і зрозуміти світ ЗМІ?
Значить фах Спеціаліст організації реклами  для Вас!
Що ви дізнаєтесь?
Комп'ютерна графіка, Corel, Photoshop, Flash, соціальні мережі, графічний дизайн, фотографія, обробка аудіо та відео, рекламні кампанії та багато іншого.
Рекламна індустрія - одна з найбільш динамічно розвинених галузей економіки у всьому світі. Це одна з небагатьох сфер, де молодий працівник дуже цінується. Саме ваші ідеї можуть змінити світ реклами. В рекламі найголовніше, найцінніше - хороші, свіжі ідеї! Це можуть бути ваші ідеї! Отримайте цікаву, добре оплачувану професію - спеціаліст з реклами.

 

 

 

Цікавить більш детальна інформація?
Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!