Університету бізнесу у Вроцлаві


handlowa.eu/pl/

ЗНИЖКИ НА НАВЧАННЯ ВІД УНІВЕРСИТЕТУ БІЗНЕСУ В ВРОЦЛАВІ ДЛЯ РАННІХ ПТАШОК

Запис онлайн-зустрічі з працівником університету

 

 

Вища школа бізнесу -  один із перших недержавних Вищих навчальних закладів бізнес-профілю в регіоні Нижньої Сілезії. Пропонує навчання на бакалавраті і магістратурі в сфері економічних і гуманітарних наук. Особливий акцент в навчанні на всіх спеціальностях ставиться на отриманні практичних навичок, необхідних в організації веденні власної справи. Також діє програма «Вчись і працюй». Повнолітні студенти можуть розраховувати на допомогу в пошуку роботи та підготовці необхідних документів. Більше 80% іноземних студентів знаходять підробіток вже в перші місяці перебування в Польщі.

Вища школа бізнесу у Вроцлаві створила новаторські модульні навчальні програми, розроблені викладацьким колективом у співпраці з підприємцями та роботодавцями, які готують до виконання конкретних завдань в фірмі. Тематичні дослідження, менеджерські тренінги, ігри по прийняттю рішень TOPSIM, навчальні виїзди в компанії, практичні заняття в Польщі і за кордоном.

Навчальний заклад розташований недалеко від центру міста - біля перехрестя вулиць Халлера і Грабішінскої. Будівля має все необхідне для комфортного навчання: аудиторії, оснащені сучасним обладнанням, мультимедійні комп’ютерні лабораторії, зона дозвілля для студентів, бібліотека з читальним залом, велика зелена територія для відпочинку, безкоштовний паркінг для студентів.

Кожен студент має можливість прямого контакту з керівництвом і викладачами університету. Особливу увагу  приділяють професійному обслуговуванню студента. Адміністративний персонал Центру обслуговування студента завжди готовий допомогти. Навчальний заклад створює і використовує власні оригінальні навчальні форми такі як: ігри, тренінги та практичні заняття з професійним навичкам.

Cтуденти відвідують підприємства і організації, працюють з бізнесменами, щоб саме таким чином вони дізнавалися реалії своєї майбутньої професійної діяльності. Доступність – проста процедура поступлення , без вступних іспитів і стресів. Приваблива вартість навчання. Можливість отримання якісної освіти, відповідно до сучасних тенденцій на ринку праці, диплом європейського зразка. Цікаве студентське життя - екскурсії, свята, кемпінги, участь в студентських організаціях.

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ 

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Бакалаврат

Факультет

Спеціальності

Ціна/рік

Інформатика

Мультимедійні та інтернет технології

1100€

Безпека інформаційних систем

Фінанси і бухгалтерський облік

Банківська справа та фінанси

1000€

Бухгалтерський облік та податки

Управління

Управління підприємством

1000€

Управління проектами

Управління людськими ресурсами

Маркетинг і продажі

Туризм і рекреація

Готельна справа і гастрономія

1000€

Активний туризм та рекреаційний спорт

 

Магістратура

Факультет

Спеціальності

Ціна/рік

Управління

Управління  капіталом у міжнародному середовищі

1300€

Фінансовий менеджмент

Управління безпекою

Туризм і рекреація

Менеджер туризму та відпочинку

1300€

 

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ 

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Бакалаврат. Вартість за 1 рік - 2050 €.

Термін навчання: 3 роки

  • Computer Science
  • Management
  • Tourism and Leisure

Магістратура. Вартість за 1 рік - 2400 €.

Термін навчання: 2 роки.

  • Management
  • Tourism and Leisure
  • Global Innovation Management
  • International Tourism and Hospitality Management

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ 

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Цікавить більш детальна інформація?
Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!