Економічний університет у Вроцлаві

www.ue.wroc.pl/

Вроцлавський Економічний Університет- державний навчальний внз Польщі, який ставить собі за мету надати можливість вчитися у будь-якому віці, заснований у 1947 році. Окрім прийняття абітурієнтів після шкіл, на його базі створено два додаткових напрямки навчання, а саме:

Дитячий Економічний Університет;

Університет Третього Віку.

Ці напрямки діяльності закладу Економічний Університет у Вроцлаві дають змогу літнім людям знайти своє місце у суспільстві. В перелік дисциплін входять такі напрямки, як: вивчення іноземної мови, фізична культура, мода і краса, садівництво, тощо. Дитячий університет надає школярам основи економічних дисциплін, які допоможуть легше і швидше адаптуватися до різних сфер життєдіяльності. По закінченні, кращі отримують цінні призи та інші відзнаки.

Навчання у закладі Вроцлавський Економічний Університет  проводиться тільки науковцями та професорами. Для запобігання складностей у сприйнятті інформації, для іноземних абітурієнтів впроваджено навчання англійською мовою. Однак, згідно багатьом відгукам студентів, для українців краще вчитися на польській мові, яка дуже легка до сприйняття та вивчення, завдяки схожості з українською.

Згідно з установами закладу, Вроцлавський Економічний Університет надає змогу кожному студенту, який навчається на польській мові, можливість прослуховувати додаткові лекції на англійській мові. Це сприяє його розвитку та підготовці до омріяного навчання за обміном у англомовній країні.

 

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ 

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Можна обрати денну або вечірню форму навчання. У закладі пропонуються такі напрямки, як:

  • економічні науки;
  • менеджмент, інформатика і фінанси;
  • інженерна справа і економіка;
  • регіональна економіка і туризм.

​Вартість навчання за рік - 2100 €

 

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ 

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

2500 € 

Міжнародний бізнес 

Фінанси:  Фінанси,бухгалтерія,страхування

Інформатика в бізнесі:  Інформатика в бізнесі

 

ПОВЕРНУТИСЬ ДО СПИСКУ ВНЗ 

 ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Цікавить більш детальна інформація?
Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!