ABOUT US

Leman Study Abroad - is an educational project that is actively developing in Ukraine for more than 9 years. During this time we have proven ourselves as a successful and reliable team of professionals. We officially represent many universities all over the world and help students enter various universities/colleges abroad.  We also deal with language courses and summer camps.

The main thing that distinguishes us from other organizations is that we always work for the benefit of our client and always try to achieve excellence in our services.

Fields of our activity:

 • Higher education
 • Secondary education
 • Postgraduate studies
 • Language courses and camps
 • Translations

We offer you to gain the education in the following countries: Poland,Austria,Germany, Czech Republic,Slovakia,Great Britain,Malta,Spain,USA,Canada, China.

 

Why should you contact us?
 • 10 years of positive experience
 • Over 700 students are already studying abroad thanks to LEMAN company
 • More than 100 higher education institutions around the world
Stages of our work
 • 1. Search of program
 • 2. Signing of an agreement
 • 3. Document processing and registration for the program
 • 4. Enrollment and visa support
 • 5. Housing
 • 6. Scholarship assistance
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
Мар'яна Яблонська (м. Івано-Франківськ)
Рекомендую,задоволена Вашою роботою!
Катерина Артемович (м. Калуш)
За рекомендацією своєї подруги,  яка навчається в Польщі я вибрала для вступу саме компанію Леман. І ні разу про це не пожаліла. Працівниця агенства відповідала на усі питання, які мене цікавили і радила як буде краще. Була дуже ввічливою і приємною. А також увесь час була зі мною на зв'язку. Зараз я успішно закінчую перший рік навчання у Варшаві,  в Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Дуже задоволена роботою агенства і можу рекомендувати іншим абітурієнтам, які бажають навчатися за кордоном.
Оксана (м. )
Дочь поступили на учёбу в Польшу, "Леман" подготовили все документы, были очень доброжелательными, и всегда шли на встречу. Большое спасибо за ваши добрые сердца. Ваша компания достойна считаться лучшей. Особенно хочется поблагодарить Татьяну, вы умничка професионального Вам роста, здоровья, удачи Вам и вашей семье. Огромное спасибо. Люди не бойтесь, не лохотрон. Нашим детям нравится.
Олеся Біль (м. Золочів)
«Леман» допомогли мені вступити в Університет Варшавський. Все від консультацій до поступлення пройшло на вищому рівні. Зокрема було дуже приємно співпрацювати з пані Тетяною, яка робила все як для себе та надавала підтримку навіть після вступу. Віддача, професіоналізм та чуйність перевершили всі очікування.Раджу.
Тетяна (м. )
Дуже дякую Компанії "Леман", що допомогли вступити на безкоштовне навчання у Польщу. Вашими послугами задоволена на всі 100%. Якісно, професійно, по-дружньому. Дякую за все!!!
(м. )
Uliana Zasidkovych (м. )
Чудова команда спеціалістів!
Олеся (м. )
Дуже вдячна за професійне виконання роботи! Висока кваліфікація пані Оксани та інших працівників компанії допомогла у вступі до ВУЗу. Дуже задоволена нашою співпрацею, рекомендую усім послуги даної компанії!
Ірина Бунько (м. Стрий)
Дякуюємо компанії "Леман" за чудову та оперативну роботу.Повністю виправдали наші сподівання та зберегли нерви і час.Було приділено максимум уваги нам,за що дуже вдячні!)
Вікторія (м. )
Дякую за допомогу в поступленні в Колегіум Сівітас! Все супер, навчання дуже подобається, гуртожиток також! Всім рекомендую леман!
Do you have any questions?
Please feel free to contact us to get additional information