EU Business School (Європейська бізнес-школа)

EU Business School (EU) - це міжнародна акредитована бізнес-школа, яка входить в топ професійних рейтингів.

Європейська бізнес-школа створена в 1973 році, пропонує навчальні бізнес-програми англійською мовою.

Університет має чотири кампуси в трьох країнах — два у Швейцарії (Женева та Монтре) і по одному в Іспанії (Барселона) й Німеччині (Мюнхен).

EU Business School пропонує рік підготовки до університету, бакалаврські, магістерські та докторські програми, які базуються на діловодстві, міжнародному бізнесі, маркетингу, фінансах та підприємництві.                         

Європейська бізнес-школа також пропонує подвійні програми спільно з університетами Англії та США.     

Середня  вартість навчання за рік - €13.000 (залежить від програми)

 

Основні переваги:

 • Викладання винятково англійською мовою незалежно від країни навчання: 

 • невеликі класи — до 25 чол., з індивідуальним підходом до потреб кожного студента;

 • можливість дистанційного навчання;

 • гнучкість: декілька дат початку навчання протягом року;

 • більшість викладачів має практичний досвід ведення бізнесу, управління чи роботи у міжнародних компаніях;

Сайт університету: https://www.euruni.edu/ 

 

Навчання в EU Business School має безліч переваг, включаючи наше знакове місце розташування, міжнародний профіль та програми, визнані завдяки високому рівню пропонованого освіти.

 

Кампуси в жвавих європейських містах

Наші кампуси розташовані в знаковому місті Іспанії - Барселоні, в центрі економічного розвитку Німеччини - Мюнхені і в швейцарських Женеві і Монтре, відомих завдяки своїй успішній бізнес-спільноті. Кожне місто пропонує унікальну сукупність соціальних і академічних можливостей і ідеальне поєднання бізнесу та задоволення.

 

Міжнародне середовище


У EU навчаються представники більше 100 національностей. 98% наших студентів говорять на двох і більше мовах. У EU студенти стають частиною міжнародного співтовариства, в якому вони знайомляться з мультикультурним підходом через спілкування зі своїми однокурсниками і викладачами.

 

невеликі групи


Активна особиста взаємодія з викладачами і одногрупниками, в сукупності з регулярним зворотним зв'язком, підвищує навчальні досягнення наших студентів. Ми заохочуємо дискусії і роботу в групі для поліпшення розуміння і розвитку комунікативних навичок наших студентів.

Викладання англійською мовою


У EU все уроки і іспити проводяться англійською мовою. Курсові та дипломні роботи, завдання та дисертації також виконуються англійською мовою. Таким чином, студенти розвивають мовні навички, необхідні для досягнення успіху в міжнародному бізнесі. Наша програма English Foundation допомагає студентам досягти рівня англійської мови, необхідного для навчання.

Навчання через досвід


Наш динамічний метод навчання з використанням кейсів є одним з найбільш ефективних підходів до пояснення практичного застосування теорії бізнесу. Студенти EU беруть участь в престижних виступах запрошених доповідачів, відвідуванні компаній, конференціях, поїздках, бізнес-кейсах і бізнес-симуляції, що дозволяє розширити їх розуміння останніх тенденцій в бізнесі і ділових операцій.

 

Видатний викладацький склад


У висококваліфікований викладацький склад EU входять як професори, так і активні члени міжнародної бізнес-спільноти, в тому числі підприємці, консультанти і бізнес-лідери. Разом вони привносять в аудиторію безцінну сукупність академічних знань і бізнес-навичок, яка дозволяє розширити навчальний досвід наших студентів.

 

Місце серед кращих в професійних рейтингах


EU регулярно входить в міжнародні рейтинги. Престижна система QS Stars привласнила нам чотири зірки за видатні досягнення в області бізнес-освіти і включила наші програми MBA в число 50 кращих європейських програм. Наша програма online MBA займає перше місце в глобальному рейтингу журналу CEO Magazine.

 

дипломи


Студенти EU отримують державні, акредитовані в Великобританії дипломи the University of Derby і / або the University of Roehampton в Лондоні, поряд з державним дипломом Universidad Católica San Antonio de Murcia (UCAM) в Іспанії; на додаток до міжнародно акредитованої ступеня (акредитованої ACBSP, IACBE, IQA, eduQua) від EU Business School Switzerland.

 

Акредитація


Наші програми акредитовані провідними міжнародними акредитаційними органами, включаючи Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP) і International Accreditation Council for Business Education (IACBE), визнаними Council for Higher Education Accreditation (CHEA). Ми також маємо акредитацію IQA, присвоєну Central and East European Management Development Association (CEEMAN), і сертифікацію eduQua. Ці престижні організації підтверджують високу якість пропонованого нами освіти.

 

Високий рівень працевлаштування


93% наших випускників працевлаштовуються протягом 6 місяців з моменту випуску. Кар'єрна служба EU надає допомогу нашим студентам і організовує регулярні семінари з розвитку кар'єри, виступи запрошених доповідачів, відвідування компаній і щорічний ярмарок вакансій.

Foundation Programs


Foundation programs розроблені спеціально для студентів, які хочуть вчитися в EU, але поки що не відповідають вступним вимогам.

Головним завданням English Foundation program є поліпшення рівня володіння англійською мовою, в той час як Business Bridging program розширює і закріплює розуміння бізнесу студентами для їх підготовки до навчання в бакалавраті. Студенти, які успішно закінчили EU Foundation program, автоматично зараховуються на обрану ними програму в EU.

 

Bachelor's Programs


Тривалість EU bachelor's programs - 3 роки (6 або 7 семестрів). Для студентів, які хочуть пройти навчання за 2,5 року, існують прискорені варіанти. Під час навчання студенти можуть перевестися в інший кампус EU для збагачення свого міжнародного досвіду.

Випускники бакалаврату отримують університетський диплом, виданий the University of Derby (Великобританія), University of Roehampton в Лондоні і / або Universidad Católica San Antonio de Murcia (UCAM) (Іспанія), на додаток до диплому з міжнародною акредитацією (ACBSP, IACBE, IQA, eduQua) EU Business School Switzerland.

Bachelor's degrees

 • BBA - Bachelor of Business Administration
 • BA - Bachelor of Arts in Communication & Public Relations
 • BA - Bachelor of Arts in Leisure & Tourism Management
 • BA - Bachelor of Arts in International Relations
 • BA - Bachelor of Arts in Sports Management
 • BA - Bachelor of Arts in Digital Business, Design & Innovation

Bachelor of Arts (Hons) degrees

 • BA (Hons) in Business Management (International Business)
 • BA (Hons) in Business Management (Marketing)
 • BA (Hons) in Business Management (Finance)
 • BA (Hons) in Business Management (Enterprise)
 • BA (Hons) in Business Management (HR Management)

 

Master's programs


Тривалість EU master's programs - 1 рік (3 семестри) при очній формі навчання. Студенти, які успішно закінчили ці програми, отримують університетський диплом магістра, виданий Universidad Católica San Antonio de Murcia (UCAM) (Іспанія), на додаток до диплому з міжнародною акредитацією (ACBSP, IACBE, IQA, eduQua) EU Business School Switzerland.

 • Master in ManagementView Master in Management
 • Master in MarketingView Master in Marketing
 • Master in FinanceView Master in Finance
 • Master in Tourism & Hospitality Management
 • Master in Innovation & Entrepreneurship
 • Master in Digital Business
 • Master in Fashion & Luxury Business

 

MBA Programs


Наша програма MBA - це однорічна (при очній формі навчання) або дворічна програма (при очно-заочною формою навчання, part-time), що включає 11 різних спеціалізацій. Випускники отримують диплом MBA, виданий the University of Roehampton (Лондон, Великобританія) або Universidad Católica San Antonio de Murcia (UCAM) (Іспанія), на додаток до диплому з міжнародною акредитацією (ACBSP, IACBE, IQA, eduQua) EU Business School Switzerland. Студенти також можуть отримати додаткову кваліфікацію, відмінну від першої, диплом the University of Roehampton (Лондон), в одному з наших кампусів. 

 • MBA in International Business
 • MBA in Communication & Public Relations
 • MBA in International Marketing
 • MBA in Global Banking & Finance
 • MBA in Leisure & Tourism Management
 • MBA in Entrepreneurship
 • MBA in Digital Business
 • MBA in Sports Management
 • MBA in Human Resources Management
 • MBA in Design Management
 • MBA in Blockchain Management
   
Подайте заявку зараз

І отримайте безкоштовну консультацію