GBSB Global Business School

Міжнародна приватна бізнес-школа, яка пропонує студентам з усього світу затребувані програми вищої освіти: бакалаврат, магістратуру та MBA в сфері бізнесу та менеджменту. Знаходиться у Барселоні та Мадриді.

Заснована у 2011 році. Тим не менше за історію свого існування GBSB Global зуміла отримати значну кількість нагород і відзнак. Так, в 2012 році видання Guide to Sustainability Schools поставило GBSB Global на перше місце серед європейських вищих навчальних закладів. Також в цьому році університет був визнаний лідером в сфері глобальної освіти виданням Newsweek Magazine.

GBSB Global отримала офіційну акредитацію Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities, European Council for Business Education і Accreditation Council for Business Schools and Programmes.

У 2017 році компанія Microsoft зробила GBSB Global першим і єдиним вищим навчальним закладом Іспанії, в якій функціонує Microsoft Showcase School.

Програми GBSB Global Business School викладаються повністю англійською мовою, при цьому склад студентів дуже інтернаціональний - тут здобувають вищу освіту представники більш ніж 85 країн.

Серед найпопулярніших і затребуваних спеціальностей можна назвати наступні:

  • Міжнародний бізнес
  • фінанси
  • Логістика
  • підприємництво
  • маркетинг
  • Комунікації та зв'язки з громадськістю 

 

Сайт університету: https://www.global-business-school.org/

 

Розпочати вступ:
Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!