Курси польської мови

Вивчення польської мови

Для успішного вступу та подальшого навчання абітурієнту необхідно завчасно почати вивчати мову, адже чим краще він її вивчить до навчання, тим легше йому буде в майбутньому.

Багато університетів пропонують свої підготовчі курси та канікулярні програми для майбутніх студентів. Також користуються популярністю  мовні школи, що пропонують свої курси безпосередньо в Польщі.

Ще один варіант вивчення польської - це групові заняття в українській мовній школі та індивідуальні репетитори. І, звісно, все більше набирають популярності онлайн-курси, адже в такому випадку студент не залежний від місця перебування. 

Особливою популярністю серед молоді користуються мовні табори - мовні школи організовують не лише курси, а й культурно-розважальну програму. Таке поєднання корисного з приємним дозволяє краще засвоювати нові знання, знаходити друзів та легко адаптуватись до майбутнього навчання в університеті.

МИ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС МОВНІ КУРСИ В УКРАЇНІ ТА В ПОЛЬЩІ СЕРЕД НАШОЇ ПАРТНЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ МОВНИХ ШКІЛ!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

 

МОВНІ СЕРТИФІКАТИ

Бажаєш дізнатися свій рівень польської?

Пройди онлайн-тестування з нашим філологом та отримай мовний сертифікат.

Вартість: 500 грн

Якщо ти в процесі отримання наукового звання  і тобі потрібен сертифікат, що підтверджує знання мов країн Європейського Союзу на рівні не нижче, ніж B2, ти можеш отримати такий документ після проходження курсу або екзамену у нашій партнерській польській мовній школі.

Вартість: 250 Євро

Виникли запитання ?
Отримайте безкоштовну косультацію з питань, що Вас цікавлять!