Освіта в Нідерландах
Престижна освіта в Європі!

Держава входить до п'ятірки кращих за рівнем життя у світі. Університети дуже гнучко підходять до програм навчання і швидко пристосовуються до потреб часу. 

Відповідно до рейтингу Times Higher Education World University Rankings 2018, 13 вишів країни входять у топ-200 вищих навчальних закладів світу.

Провідною мовою викладання є англійська, що дозволить при необхідності без зайвих витрат часу продовжити навчання в будь-якій країні.

Щоб вступити до внз Нідерландів немає необхідності складати іспити, потрібно тільки мати атестат про закінчену середню освіту, але з високими балами хоча б з математики та англійської, так як зарахування відбувається на конкурсній основі

Після закінчення навчання студенти мають право на працевлаштування протягом року. До речі, після п'яти років перебування в країні можна отримати посвідку на проживання. Випускникам надається допомога в працевлаштуванні не тільки на території Нідерландів, але і в провідних світових компаніях інших країн.

Популярні галузі серед іноземних студентів:

  • Економіка й бізнес;
  • Громадські й соціальні науки;
  • Інженерія.

Erasmus University Rotterdam - державний вищий навчальний заклад в Нідерландах. EUR почав свою роботу в 1973 році. Erasmus University Rotterdam входить в десятку кращих навчальних закладів Нідерландів і в п'ять відсотків кращих університетів в світі.

Університет Ганзе — університет прикладних наук у місті Гронінген на півночі Нідерландів. Університет Ганзе має багато бакалаврських, магістерських, сертифікаційних програм, програм обміну,а також підготовчих курсів .

 

Державний вищий навчальний заклад в Нідерландах. Початок академічної діяльності почалося в 1927 році. 

Державний університет Голландії, заснований в 1880 році Авраамом Кайпер, прем'єр-міністром Нідерландів з 1901 по 1905 р.На сьогоднішній день, VU University Amsterdam пропонує близько 60 бакалаврських і понад 100 магістерських програм.

Виникли запитання?
Отримайте безкоштовну консультацію по питанням, що Вас цікавлять!