ПРИЕМ В ПОЛЬСКИЕ ВУЗЫ 2020
успейте подать заявку на подбор вуза!
Подробнее

Leman Study Abroad  -  образовательный проект, который активно развивается в Украине уже больше, чем 9 лет. За это время мы зарекомендовали себя как успешная и надежная команда профессионалов. У нас большая партнерская база университетов и языковых курсов во многих странах мира.

Главное, что нас отличает от других компаний,  это то, что мы всегда работаем в интересах клиента и стараемся достичь совершенства в качестве предоставления услуг.

Основные направления нашей работы:

 • Высшее образование
 • Среднее образование
 • Последипломное образование
 • Языковые курсы и лагеря
 • Переводы

Мы предлагаем Вам получить образование в таких странах:  Польша, Австрия, Германия, Чехия, Словакия, Великобритания, Мальта,  Испания, США, Канада, Китай.

Почему стоит обратиться именно к нам?
 • 10 лет положительного опыта
 • Более 700 студентов уже учатся за рубежом благодаря LEMAN STUDY
 • Более 100 высших учебных заведений по всему миру
Этапы работы с нами
 • 1. Подбор программы
 • 2. Подписание договора
 • 3. Обработка документов и регистрация на программу
 • 4. Зачисление и визовое сопровождение
 • 5. Поиск и бронирование жилья
 • 6. Помощь в получении стипендии
Зоя Місінкевич (м. Бар)
Професіоналізм, підтримка своїх клієнтів навіть не у робочий час і навіть у вихідні дні, надання вичерпної інформації на усі питання, які виникали у нас. Особлива подяка Ірині, Ви чудова людина, Ваше терпіння і розуміння, заслуговують найвищої оцінки. Дякую, Вам за допомогу втілити в життя одну із мрій моєї дитини.
Inessa Korgyk (м. Київ)
Мої найкращі рекомендації щодо Leman study, дуже гарний підхід до всього! З Вами я була в надійних руках, та була впевнена, що ми вступимо, так й вийшло. Моя Софійка вже студент Ягеллонського університету. Все супер!! Особлива подяка Пані Ірині, яка на протязі всього часу була з нами на зв'язку підтримувала та допомагала нам в усьому (документи, поради, підтримка та інше)! Щиро дякую Вам за все!!!! Всім рекомендую та й буду надалі рекомендувати Натхнення! Дякую, що ви є!
Сніжана Дуда (м. Львів)
Дуже задоволена тим , що звернулась саме на цю фірму .Дізналась про фірму від своїх одногрупників , які також за допомогою цієї фірми вступили до Польщі .Особлива подяка пані Оксані ) Як тільки звернулась за консультацією , інформацію надали швидко , пояснили що і як краще . Надалі з виникненням пандемії була колосальна підтримка , підбадьорювали і робили все можливе і думаю навіть не можливе , щоб тільки я стала студенткою . Зараз я навчаюсь в Польщі і дуже задоволена роботою , яку ви зробили для мене. Бажаю Вам багато клієнтів,сил і витримки , щоб надалі робити щасливими студентів
Ольга Науменюк (м. Хмельницький)
Співпрацюючи з компанією , впевнилась , щоб без їх співпраці , було б не легко, потрапити моїй доньці на навчання . Задоволена роботою , особливо вдячна за співпрацю з Іриною,яка нас консультувала весь цей період !!! Задоволені результатом , і бажаємо успіхів в розвитку компанії і побільше клієнтів абітурієнтів ! Рекомендую , однозначно!
Лілія Малетич (м. Новий Розділ)
Професіоналізм, гарне ставлення , ритмічно виконана робота! Чітко, зрозуміло та інформативно! У Leman study чудові працівники. Особлива подяка Ірині! чудова людина! Її старанність і готовність допомогти перевершила мої сподівання) Однозначно рекомендую! МОЛОДЦІ!!!
Таня Клиценко (м. Суми)
Обращайтесь! Такого качества обслуживание редко встетишь! Особая благодарность Ирине! Профессионалы! Рекомендую!
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
Мар'яна Яблонська (м. Ивано-Франковск)
Рекомендую,задоволена Вашою роботою!
Катерина Артемович (м. Калуш)
За рекомендацією своєї подруги,  яка навчається в Польщі я вибрала для вступу саме компанію Леман. І ні разу про це не пожаліла. Працівниця агенства відповідала на усі питання, які мене цікавили і радила як буде краще. Була дуже ввічливою і приємною. А також увесь час була зі мною на зв'язку. Зараз я успішно закінчую перший рік навчання у Варшаві,  в Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Дуже задоволена роботою агенства і можу рекомендувати іншим абітурієнтам, які бажають навчатися за кордоном.
(м. )
Олеся Біль (м. Золочів)
«Леман» допомогли мені вступити в Університет Варшавський. Все від консультацій до поступлення пройшло на вищому рівні. Зокрема було дуже приємно співпрацювати з пані Тетяною, яка робила все як для себе та надавала підтримку навіть після вступу. Віддача, професіоналізм та чуйність перевершили всі очікування.Раджу.
(м. )
(м. )
(м. )
(м. )
Ірина Бунько (м. Стрий)
Дякуюємо компанії "Леман" за чудову та оперативну роботу.Повністю виправдали наші сподівання та зберегли нерви і час.Було приділено максимум уваги нам,за що дуже вдячні!)
(м. )
Возникли вопросы?
Получите бесплатную консультацию по интересующим Вас вопросам!