Які стипендії бувають в США?

Стипендії на навчання в США - не міф!

Стипендія в США - це знижка на рік навчання. Претендувати на стипендію і отримувати її можна хоч кожен рік, якщо для цього є підстави.

Академічна стипендія

Даний варіант передбачений в разі високої академічної успішності. Для того, щоб отримати академічну стипендію, студент повинен набрати мінімум 91 бал на мовному тесті TOEFL, мати відмінну успішність в школі, а так само необхідно здати тест SAT.

Так само академічну стипендію можна отримати практично в будь-якому університеті чи коледжі Америки за підсумками першого року навчання: якщо перший рік закінчено з високим середнім балом, то на другий рік студент отримує стипендію. Розмір стипендії визначається вузом.

Стипендія для музикантів

Передбачена для тих студентів, які грають на музичних інструментах або мають вокальні здібності. Для цього не обов'язково закінчувати музичну школу, так як в США немає подібних навчальних закладів, а майбутні студенти займаються на дому з викладачами. Для того щоб отримати музичну стипендію, необхідно продемонструвати викладачеві свій творчий хист.

Спортивна стипендія

На її отримання можуть претендувати студенти, які вже досягли певних висот у будь-якому виді спорту. Претенденти на стипендію повинні пройти тест SAT при вузі, а також підтвердити рівень володіння англійською мовою.

Художня стипендія

Для того щоб оформити художню стипендію, необхідно надати фото своїх робіт (малюнків або скульптур). Також, якщо є в наявності, пред'являються копії грамот за участь в різних профільних конкурсах. Художня стипендія може покривати до 50% вартості навчання в коледжі.

 

Найпростіший спосіб отримати стипендію - це взяти участь в програмі GO CAMPUS або поступити в партнерський ВУЗ програми Internnatinal Connection

Бажаєш дізнатися, як отримати стипендію в США?

Заповни форму нижче: